۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۵۱

سامانه جامع آکادمی ملی کمیته پارالمپیک راه اندازی شد

سامانه جامع آکادمی ملی کمیته پارالمپیک راه اندازی شد
 
سامانه جامع آکادمی ملی پارالمپیک به منظور توانمند سازی بیش از پیش ورزشکاران، کادر فنی و مدیران راه اندازی شد.
در فاز اول، بهره برداری از خدمات این سامانه برای ورزشکارانی که در لیست اعزام به بازی های پاراآسیایی هانگژو قرار دارند،  میسر شده است و در آینده نزدیک نیز بهره مندی از خدمات آن برای سایر ورزشکاران نیز مقدور خواهد شد.
در این سامانه افزون بر خدمات آموزشی، امکاناتی نظیر دسترسی به پرونده پزشکی آنلاین ، مشاهده نتایج سنجشهای پزشکی ورزشکاران، ویزیت آنلاین و ... پیش بینی شده که در حال حاضر فقط بخش وبینارهای آموزشی آن راه اندازی شده است.
در این خصوص مجموعه وبینارهای " دوره جامع پیشگیری از دوپینگ ویژه ورزشکاران و مربیان اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو پیش بینی شده است که نخستین جلسه آن روز چهارشنبه، ۱۸ خرداد ماه با حضور جمعی از ورزشکاران برگزار شد و سایر جلسات این دوره نیز به شرح زیر برگزار می شود: 

 

 
جلسه

 

در مرحله اول، ورزشکاران و مربیان واجد شرایط جهت بهره مندی از این وبینار می توانند به سامانه آکادمی ملی پارالمپیک به نشانی www.paralympic.salamatisanj.ir  مراجعه نمایند و پس از درج کد ملی به عنوان شناسه کاربری و شماره همراهی که در سامانه اطلاعات کمیته ملی پارالمپیک به ثبت رسیده، به عنوان رمز عبور، در بخش وبینار ثبت نام کنند.
 
 
 
 
کد خبر : ۴,۹۰۳
اشتراک در