۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

سرمربی فوتبال پنج نفره: گروه ایران دشوار است

سرمربی-فوتبال-پنج-نفره-گروه-ایران-دشوار-است
سرمربی تیم فوتبال پنج نفره معتقد است تیم ملی در رقابت های قهرمانی جهان که خرداد ماه در مادرید اسپانیا برگزار می شود، در قرعه سختی قرار گرفته است.
سرمربی تیم فوتبال پنج نفره معتقد است تیم ملی در رقابت های قهرمانی جهان که خرداد ماه در مادرید اسپانیا برگزار می شود، در قرعه سختی قرار گرفته است.

جواد فلفلی با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: در رقابت های جام جهانی با قرعه سختی مواجه شده ایم و حتی اگر از مرحله مقدماتی صعود کنیم باید با برزیل مصاف کنیم.

وی افزود: سخت ترین گروه های مسابقات، گروه های دوم و چهارم هستند که تیم ایران در گروه دوم باید با آرژانتین، فرانسه و کلمبیا رقابت کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره به ناشناخته بودن کلمبیا اشاره کرد و اظهار داشت: تیم کلمبیا ناشناخته است و در جستجوی فیلم بازی این تیم هستیم اما فیلم بازی تیم های آرژانتین و فرانسه را پیدا کرده ایم. دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود می کنند و ما تلاش می کنیم به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم.

وی ادامه داد: در مرحله دوم هم کار سختی داریم اما ناامید نیستیم و کارهای لازم را انجام می دهیم. اردوهای تیم ملی نیز از چهارم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا دوازدهم اردیبهشت ماه ادامه پیدا خواهد کرد. اردوی بعدی هم از ۲۰ تا ۲۷ اردیبهشت ماه انجام می شود.

فلفلی در پایان اظهار داشت: تیم ملی برای شرکت در تورنمنت بین المللی بلژیک روز ۲۸ اردیبهشت ماه عازم این کشور می شود. در این مسابقات تیم های کاستاریکا، مکزیک، ژاپن، بلژیک و ایران حضور دارند که در سه روز رقابت خواهند کرد.

تعداد بازدید : ۶۴
کد خبر : ۳,۵۷۲