۲۵ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۴۰
آغاز دومین مرحله از تمرینات تیم ملی پاراوزنه برداری از ۲۹ دی
دومین مرحله از تمرینات ملی پوشان تیم پاراوزنه برداری مردان ایران برای آمادگی حضور در بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از ۲۹ دی ماه در تهران آغاز می شود.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان، دومین مرحله از تمرینات تیم ملی پاراوزنه برداری مردان برای آمادگی حضور در بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از ۲۹ دی به میزبانی کمپ تیم های ملی جانبازان و توان یابان آغاز خواهد شد و تا ۱۶ بهمن ماه ادامه دارد.
محسن بختیار، سامان رضی (گیلان)، احمد امین‌زاده (خوزستان)، امیر جعفری، مهدی صیادی (البرز)، علی‌اکبر غریب‌شاهی (فارس)، روح‌اله رستمی و سید‌حامد صلحی‌پور(تهران) ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که تمرینات خود را زیر نظر حسین توکلی سرمربی و احمد ملاحسینی مربی تیم ملی انجام می دهند.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدمهدی هاشمی مقدم به عنوان مربی فرهنگی و احمد شکری به عنوان سرپرست اردو در کنار ملی پوشان حضور دارند.
ملی پوشان کشورمان اسفند ماه سال جاری در مسابقات جام جهانی پاراوزنه برداری امارات که در ادامه مسیر کسب سهمیه برای بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ است، حضور خواهند یافت.
 
کد خبر : ۶,۴۰۶
اشتراک در