۴ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۱۲
کمیته جهانی پاراتیراندازی به مرور رویدادهای مهم ۲۰۲۳ پرداخت؛
نایب قهرمانی جوانمردی در فهرست برترین‌های هانگژو
کمیته جهانی پاراتیراندازی در مروری بر رویدادهای سال ۲۰۲۳ میلادی این رشته، به حضور ملی‌پوش پرافتخار کشورمان در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی اشاره کرد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در آستانه سال جدید میلادی کمیته جهانی پاراتیراندازی IPC در مروری بر رویدادهای سال ۲۰۲۳ این رشته، به برگزاری چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی و اتفاقات شاخص آن اشاره و از حضور ساره جوانمردی ملی‌پوش پرافتخار کشورمان، تنها ۳ ماه پس از تولد فرزندش، بر سکوی نایب قهرمانی هانگژو یاد کرده است.

جوانمردی طی مدت کوتاهی پس از تولد فرزندش تمرینات خود را از سرگرفت تا علاوه بر حضور در خط آتش چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی، بار دیگر افتخار حمل پرچم مقدس کشورمان در رژه مراسم افتتاحیه را نیز به کارنامه درخشان خود اضافه کند. او همچنین در حاشیه این بازی‌ها به عنوان یکی از اعضای اصلی کمیسیون ورزشکاران پارالمپیک آسیا برای مدت چهار سال انتخاب شد.
فائزه احمدی و ساره جوانمردی موفق به کسب یک طلا و یک نقره در تپانچه بادی ۱۰ متر زنان، کلاس  SH۱، از بازی‌های پاراآسیایی هانگژو شدند.
تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان تاکنون موفق به کسب ۶ سهمیه پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ شده که سه سهمیه آن در ماده‌های P۴، P۲ و R۲ به تازگی در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو به دست آمده است.

 

 

کد خبر : ۶,۳۵۱
اشتراک در
کلیدواژه ها: ساره جوانمردی،پارالمپیک آسیا