۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۲۳
دومین نشست ستاد بازی های پارالمپیک پاریس برگزار شد
 
 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، دومین جلسه ستاد اجرایی بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ با ریاست دکتر کارگری برگزار شد. 

 

 دکتر کمال جوانمرد(دبیراجرایی)، سیدمحمد پولادگر(نایب رئیس آقایان)، مریم کاظمی‌پور(نایب رئیس بانوان)، مجید نیری(مدیر حوزه ریاست)، علی اصغر حسن زاده (رییس ستاد بازی ها)، سعید سلگی(معاون ورزش قهرمانی)، مجتبی محمودی(مدیرپشتیبانی)، حسینی مرادآبادی(مدیر فرهنگی)، سید مجتبی قاسمی(مدیر حراست)، حسن سلگی(مدیر بین الملل)، حسن شکریان(مدیر روابط عمومی) در این جلسه حضور داشتند. 
 در این نشست که با حضوردکتر کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک پیگیری شد هر یک از شرکت کنندگان در خصوص بازیهای پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴  و پیش بینی های ضروری، نظرات خود را بیان و به بحث و گفتگو پرداختند. 

 

 دکتر کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک نیز با اشاره به موفقیت کسب شده در بازی های پارآسیایی هانگژو گفت: عنایت خداوند متعال، لطف حضرت فاطمه زهرا (س) و دعای خیر مردم باعث شد تا بارها پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه بازی های پاراآسیایی هانگژو به اهتزار در آمده و افتخاری بی نظیر برای میهن عزیزمان به ارمغان آید. کارگری با بیان اینکه جلسات آسیب شناسی و بررسی عملکرد بازی های پاراآسیایی دارای اهمیت است از این رو جلسات آن در حال برگزاری است، سیاست کلی کمیته پارالمپیک را کیفی گرایی، نظارت مستمر و موثر بر اردو های آماده سازی، کار جهادی و تلاش هوشمندانه عنوان کرد. 

 

 در پایان مقرر شد طی دو هفته آینده جلسات ستاد اجرایی بازی های پارالمپیک پاریس با حضور روسای فدراسیون‌های همکار آغاز شود.

 

جلسه  5

جلسه  1
جلسه  4
جلسه  3
جلسه  2

کد خبر : ۶,۲۶۳
اشتراک در