۷ شهریور ۱۴۰۲ ۱۲:۳۵
برگزاری نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک / اهدای احکام اعضای کمیسیون
صبح امروز نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک با حضور دبیراجرایی کمیته برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در این نشست که به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد، دکتر کمال جوانمرد،دبیر اجرایی، دکتر مجید نیری مسئول حوزه ریاست، دکتر سعید سلگی معاون ورزرش قهرمانی و منیرسبحان پرست نماینده کمیته در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک حضور داشتند و زهرا نعمتی، صادق بیگدلی، صادق کلهر و غلامرضا رحیمی به صورت حضوری و سمیرا ارم، جواد حردانی و سجاد محمدیان نیز به صورت آنلاین در آن شرکت کردند.
از مصوبات این نشست می توان به بازنگری آیین نامه کمیسیون ورزشکاران اشاره کرد که مقرر شد این نسخه نهایی جهت تایید به هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک ارجاع شود. اقدامات انجام شده در خصوص پیگیری صندوق قهرمانان و نیز ارائه پیشنهادات و نظرات مرتبط با بازی های پاراآسیایی هانگژو نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.
در پایان نیز زهرا نعمتی به عنوان رئیس کمیسیون ورزشکاران و صادق بیگدلی، صادق کلهر و غلامرضا رحیمی به عنوان اعضای این کمیسیون، احکام خود را از دکتر جوانمرد، دبیر اجرایی کمیته دریافت نمودند.
نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک مقرر است که به صورت فصلی تشکیل جلسه دهد و با توجه به پیش رو بودن بازی های پاراآسیایی هانگژو، نشست بعدی این کمیسیون طی دو هفته آتی برگزار خواهد شد.
 

نشست ورزشکاران 8

نشست ورزشکاران 16
نشست ورزشکاران 15
نشست ورزشکاران 14
نشست ورزشکاران 12
نشست ورزشکاران 11
نشست ورزشکاران 10

نشست ورزشکاران 1
نشست ورزشکاران 9
نشست ورزشکاران 7
نشست ورزشکاران 6
نشست ورزشکاران 5

نشست ورزشکاران 4
نشست ورزشکاران 3
نشست ورزشکاران 2

کد خبر : ۶,۰۱۱
اشتراک در