۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۵۴
سی امین نشست هیات اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا؛
اعضای هیات ا جرایی کمیته پارالمپیک آسیا جمعه وارد تهران می شوند
 
در راستای برگزاری سی امین نشست هیات اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد، اعضای هیات اجرایی و نیز کادر اجرایی APC روز جمعه وارد ایران خواهند شد.
روز شنبه، ششم خرداد ماه نیز اولین جلسه رسمی از این نشست در محل تالار پارالمپیک برگزار می شود و در روز یکشنبه هفتم خرداد، در دومین و آخرین روز نشست، اعضا پس از برگزاری جلسات هیات اجرایی از آکادمی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک بازدید خواهند کرد و از نزدیک با ظرفیت ها و امکانات این مجموعه آشنا خواهند شد.
در سومین و آخرین روز از اقامت اعضای هیات اجرایی کمیته پارالمپیک آسیا، نشست مشترکی با اعضای هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک ایران برگزار خواهد شد و پس از آن نشست خبری مشترک دکتر غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک و ماجد راشد رییس کمیته پارالمپیک آسیا با اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.
بازدید از موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک و آشنایی با تاریخچه ورزش در ایران از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای روز سوم است.
ماجد راشد، رییس کمیته پارالمپیک آسیا طی یکسال گذشته برای دومین بار به ایران سفر می کند و انتخاب تهران برای برگزاری این نشست، نشان از ظرفیت بالا، نفوذ و تاثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای عضو کمیته پارالمپیک آسیاست.
 
کد خبر : ۵,۶۶۸
اشتراک در