۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۵:۱۴
خسروی وفا: کارگری و تیمش بهتر از من کار خواهند کرد / کمیته پارالمپیک هیچ گونه بدهی ندارد
 
بیست و دومین مجمع عمومی انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک صبح امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان و اعضای مجمع در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.
محمود خسروی‌وفا پیش از برگزاری مجمع گفت: از شما ممنونم که چهار سال پیش به من رای اعتماد دادید و کمک کردید یک دوره دیگر کنار شما باشم.
وی افزود: شما بالاترین رکن تصمیم گیری در مجمع هستید، ممنون که چهار سال قبل به من و هیأت اجرایی اعتماد کردید. می‌دانم که ورزش ما در سال‌های بعد از انقلاب چقدر توسعه پیدا کرده، ورزش جانبازان و معلولین مولود پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی افزود: محورهای اصلی کار، مدیران و مربیان و ورزشکاران در شهرهای مختلف هستند و تلاش آنها سبب شده ما در اینجا باشیم. از همه به ویژه مجمع اخیر تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند، همچنین از دولت که توجه ویژه داشته است.
خسروی‌وفا تصریح کرد: باید یادی کنم از کسانی که در این مسیر تلاش کردند و الان در میان ما نیستند.
رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: من چهار سال قبل که از فدراسیون جانبازان و معلولین خداحافظی کردم، گفتم که از افراد نباید بت ساخته شود و این بستر در انقلاب اسلامی برای توسعه این حوزه فراهم بوده است.
وی گفت: اگر نقطه قوتی بوده، از ناحیه انقلاب بوده است. من کاری نکرده‌ام، بلکه این یک کار تیمی بوده، اگر به یک قله برسیم نتیجه یک کار تیمی بوده است.
همچنین باید بابت نقطه ضعف‌ها از شما حلالیت بگیرم.
وی اظهار کرد: تا به امروز به هیچ فرد و نهادی بدهی نداریم و ۱۸ میلیارد تومان و ۱۰۰ هزار دلار در حساب پارالمپیک است.
خسروی وفا پس از پایان مجمع انتخاباتی و در میان خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که سه ماه قبل ساعت و مکان برگزاری انتخابات را اعلام کردیم و انتخابات بدون هیچ وقفه برگزار شد. از نزدیک شاهد بودیم که به نوعی رقابت صمیمانه و نزدیک بود و یک تیم خوب انتخاب شد.
وی در ادامه افزود: چهار نفر از بانوان در هیئت اجرایی حضور دارند و با توجه به اینکه بیشترین دوستان از جمله دکتر کارگری پیش از این در هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بودند، عملاً نگران آینده نیستم و این نفرات بهتر از من کار خواهند کرد. اگر کار در پارالمپیک موفق بوده، حاصل کار تیمی بوده است و رسانه در این موفقیت‌ها نقش داشته‌اند. امیدوارم بتوانیم خوب انجام وظیفه کنیم و بابت تمامی کوتاهی از مردم و جامعه پارالمپیک حلالیت می‌طلبم و برای تیم جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.
خسروی‌وفا همچنین تصریح کرد: دوستانی که انتخاب شدند امروز نگرانی و دغدغه مالی را نخواهند داشت و جدا از آن حمایت دولت به‌صورت زنجیره‌وار خواهد بود و با آن پشتوانه نتایج خوبی خواهیم گرفت.
 
کد خبر : ۵,۲۹۷
اشتراک در