۳۰ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۳۶
جام جهانی پاراتیراندازی ۲۰۲۲- کره جنوبی؛
تیم تفنگ درازکش کلاس SH۲ ایران به مدال برنز رسید
 
ملی‌پوشان تیراندازی کشورمان در  مسابقات جام جهانی کره جنوبی موفق به کسب مدال برنز شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ رقابت‌های جام‌جهانی تیراندازی ۲۰۲۲ به میزبانی کشور کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز ملی پوشان کشورمان در سه ماده R۳، P۴ و R۵ به مصاف حریفان خود رفتند.
 در ماده R۵ ( تفنگ بادی درازکش، کلاس SH۲ )، تیم ملی کشورمان متشکل از زهرا غلامزاده، محمدرضا امینی، مبینا مسلمی در رده سوم قرار گرفت و ملی پوشان کشورمان موفق به کسب مدال برنز شدند.محمدرضا امینی در فینال ماده R۵ (تفنگ بادی درازکش، کلاس SH۲) با رکورد ۱۲۵٫۰ در رده هشتم ایستاد.
در ادامه مسابقات امروز، رقیه شجاعی ملی‌پوش تیراندازی کشورمان در ماده R۳ (تفنگ بادی درازکش، کلاسSH۱) به مصاف حریفان خود رفت که در مرحله مقدماتی این مسابقات با ثبت رکورد ۶۱۶٫۲ در رده نوزدهم ایستاد و از صعود به مرحله فینال بازماند.
سید محمدرضا میرشفیعی و نسرین شاهی نمایندگان کشورمان در ماده P۴ ( تپانچه خفیف) بودند که میرشفیعی با ثبت رکورد ۵۱۱ در رده ششم قرار گرفت و راهی مرحله فینال شد و در این مرحله با رکورد ۱۳۳٫۵ در جایگاه هشتم ایستاد. نسرین شاهی نیز با ثبت رکورد ۴۹۶ در مرحله مقدماتی در رده سیزدهم قرار گرفت و به مرحله فینال راه پیدا نکرد.
 

جلسه

کد خبر : ۵,۰۲۲
اشتراک در