۲۲ اسفند ۱۳۹۶

پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ / کلهر: سولقانی و خلیل تاش عملکرد خوبی داشتند

پارالمپیک-زمستانی-۲۰۱۸---کلهر--سولقانی-و-خلیل-تاش-عملکرد-خوبی-داشتند
سرمربی تیم ملی پارا اسکی ایران معتقد است: ملی پوشان ایران در رشته اسنوبرد در مقایسه با توقع کادر فنی عملکرد خوبی داشتند.
سرمربی تیم ملی پارا اسکی ایران معتقد است: ملی پوشان ایران در رشته اسنوبرد در مقایسه با توقع کادر فنی عملکرد خوبی داشتند.

صادق کلهر درخصوص عملکرد تیم ملی به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: ملی پوشان ایران در رشته اسنوبرد تلاش زیادی کردند اما نتوانستند به فینال راه یابند.

وی افزود: در دور نخست ۱۶ نفر به فینال راه می یافتند که سولقانی و خلیل تاش نتوانستند به فینال برسند. با این حال در مقایسه با روز نخست تمرینات عملکرد بهتری داشتند.

سرمربی تیم ملی پارااسکی ایران اظهار داشت: نمایندگان کشورمان برای نخستین بار در رشته بوردکراس رقابت کردند و عملکردشان در مقایسه با توقع ما خوب بود.

وی درخصوص مسابقات فردا که ابوالفضل خطیبی و الهه قلی فلاح باید در رشته پارا اسکی صحرانوردی رقابت کنند, گفت: مسابقات فردا در ماده کراس کانتری برگزار می شود در این ماده ورزشکاران زیادی شرکت می کنند و امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

کلهر ادامه داد: بازی های پارالمپیک زمستانی در سطح بالا و با حضور بهترین های جهان برگزار می شود و امیدواریم ملی پوشان ایران بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

کد خبر : ۳,۴۵۵