۲۳ خرداد ۱۳۹۶

انگلستان نخستین حریف ایران در مرحله حذفی بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان

انگلستان-نخستین-حریف-ایران-در-مرحله-حذفی-بسکتبال-با-ویلچر-زیر-۲۳-سال-قهرمانی-جهان
تیم بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال ایران پس از صعود به مرحله دوم و حذفی مسابقات قهرمانی جهان باید برابر انگلستان قرار گیرد و سرمربی تیم امیدوار است شاگردانش مقابل این تیم به برتری برسند.

تیم بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال ایران پس از صعود به مرحله دوم و حذفی مسابقات قهرمانی جهان باید برابر انگلستان قرار گیرد و سرمربی تیم امیدوار است شاگردانش مقابل این تیم به برتری برسند.

حسن پالار در خصوص راهیابی تیمش به مرحله حذفی مسابقات بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: بعد از پایان دور مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان تیم های ترکیه، کانادا، استرالیا و ایران و از گروه دوم انگلستان، آلمان، ژاپن و فرانسه عناوین اول تا چهارم را کسب کرده و به مرحله حذفی راه یافتند.

وی افزود: طبق جدول قرعه کشی مرحله حذفی یا یک هشتم نهایی، تیم اول گروه اول با تیم چهارم گروه دوم باید مسابقه دهد که با این شرایط تیم جوانان کشورمان باید با انگلیس مسابقه دهند و در صورت پیروزی باید برای کسب مقام اول تا چهارمی و در صورت شکست باید برای کسب مقام پنجم تا هشتمی تلاش کند.

 

 


سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر زیر ۲۳ سال اظهار داشت: تیم های شرکت کننده روز سه شنبه استراحت می کنند و مسابقات مرحله دوم از روز چهارشنبه آغاز می شود.

وی درباره شرایط شاگردانش گفت: بازیکنانم در شرایط خوبی به سر می برند فقط کمی فشار را تحمل کردند و خوشبختانه برای مقابله با انگلیس آماده شده و برای پیروزی تلاش خواهند کرد.

پالار در پایان درخصوص عملکرد تیم اظهار داشت: تیم در مرحله مقدماتی عملکرد نسبتا بدی نداشت، اما آنچه را که مورد نظر ما بود به دست نیاوردند و دلیل عمده اش هم نداشتن بازی های تدارکاتی است که کمی روی تیم فشار می آورد، چون بازیکنان در مسابقات تدارکاتی محک می خورند و جایش را هیچ مسابقه ای پر نمی کند. با این حال امیدوارم آنچه حقمان است را به دست آوریم.

تعداد بازدید : ۱۵۳
کد خبر : ۲,۴۴۵