۸ خرداد ۱۳۹۶

کار نمایندگان بوچیای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه به پایان رسید

کار-نمایندگان-بوچیای-ایران-در-مسابقات-قهرمانی-آسیا---اقیانوسیه-به-پایان-رسید
نمایندگان بوچیای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه برابر حریفان قدرتمندی رقابت کردند و نتوانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند با این حال تجربیات ارزنده ای را برای حضور در مسابقات آینده کسب کردند.

نمایندگان بوچیای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه برابر حریفان قدرتمندی رقابت کردند و نتوانستند به مرحله نیمه نهایی صعود کنند با این حال تجربیات ارزنده ای را برای حضور در مسابقات آینده کسب کردند.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، این مسابقات از روز سوم خردادماه در کشور هنگ کنگ آغاز شد و به مدت سه روز ادامه داشت که در روز پایانی این پیکارها فرشید استجلو، آخرین نماینده کشورمان در کلاس ۴ رقابت کرد که در مرحله مقدماتی مسابقات انفرادی حریفانی از استرالیا و ماکائو را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد، اما در این مرحله برابر حریف قدرتمند خود از کشور چین شکست خورد و از ادامه مسابقات بازماند. پیش از این نیز سایر نمایندگان کشورمان از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازمانده بودند.

تیم دونفره BC۴ هم با ترکیب مریم ملکی فلاح، فرشید استجلو و یار کمکی جمیله فلاح، با یک پیروزی مقابل استرالیا و دو شکست مقابل چین و هنگ هنگ از راهیابی به مرحله بعدی این رقابتها بازماندند.

 

 


تیم دونفره BC۳ کشورمان هم با ترکیب حسین جعفری، راضیه کاظم پور و یار کمکی، رضا محمدی پناه با مجموع کسب یک پیروزی ارزشمند مقابل تایلند و دو شکست مقابل تیم های سنگاپور و استرالیا در مرحله مقدماتی این رقابت ها متوقف شد.

به این ترتیب پرونده ملی پوشان بوچیا در مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه با حذف استجلو آخرین نماینده کشورمان بسته شد و تیم ملی ایران با کوله باری از تجربه بامداد روز سه شنبه، نهم خردادماه وارد کشور خواهد شد.

این مسابقات با حضور ۸۰ ورزشکار از هنگ کنگ، ایران، استرالیا، چین، چین تایپه، ژاپن، کره، ماکائو، مالزی، سنگاپور و تایلند از سوم تا هفتم خردادماه در کشور هنگ کنگ برگزار شد.

تیم ملی کشورمان نیز با ترکیب فرشید داغستانی، فهیمه عباسی، رضا محمدی پناه، راضیه کاظم پور، حسین جعفری، فرشید استجلو، مریم ملکی فلاح و جمیله فلاح و مربیگری افسانه علی پور و سعید یارمحمدی در این مسابقات شرکت کرده بود.

تعداد بازدید : ۱۵۲
کد خبر : ۲,۴۰۶