۱۷ دی ۱۴۰۱

برگزاری جلسات فنی رئیس کمیته پارالمپیک با فدراسیون های اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲

برگزاری جلسات فنی رئیس کمیته پارالمپیک با فدراسیون های اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سلسله جلسات تخصصی – فنی رشته های اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ از هفته گذشته به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک آغاز شده و در هفته پیش رو نیز ادامه خواهد داشت.
دکتر سعید سلگی، مدیر فنی کمیته ملی پارالمپیک در خصوص این جلسات گفت: این جلسات با نظر دکتر غفور کارگری، رییس کمیته ملی پارالمپیک تدارک دیده شده و طی آن روسای فدراسیون های ورزشی تحت پوشش کمیته که نمایندگان آنها در بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ حضور خواهند داشت، با همراهی دبیر، سرمربیان و مسئولین انجمن های ورزشی شرکت می کنند.
وی افزود: در هفته گذشته بررسی های تخصصی در رشته های پارادو و میدانی، پاراوزنه برداری، پاراتیراندازی از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ، پارادو ومیدانی و شطرنج از فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان، رشته پاراکانو از فدراسیون قایقرانی و رشته پارادوچرخه سواری از فدراسیون دوچرخه سواری صورت گرفت و در هفته جاری نیز سایر رشته های اعزامی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
سلگی خاطر نشان کرد: در این جلسات آخرین وضعیت شانس مدال ورزشکاران، نقاط قوت و ضعف رشته های ورزشی در برگزاری اردوها، بررسی تجهیزات و ملزومات مورد نیاز رشته های ورزشی، عوامل موثر بر بهبود روند آماده سازی تیم های ملی در راستای افزایش کمی و کیفی شانس مدال ورزشکاران در بازی های پاراآسیایی ، مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیر فنی کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: همچنین علاوه بر موارد یاد شده، نقاط ضعف استخراج شده از جلسات آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ نیز مرور شده و پیشنهادات و راهکارهای مد نظر در راستای سیاست افزایش کیفی مدال های کاروان نیز به بحث و نظر گذاشته می شود.
 

جلسه  8
جلسه  7
جلسه  5
جلسه  4
جلسه  3
جلسه  2

کد خبر : ۵,۳۵۳