۱۱ آذر ۱۴۰۰

مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا به میزبانی بحرین برگزار شد

مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا به میزبانی بحرین برگزار شد
 
مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا با حضور ۳۲ کشور و به میزبانی بحرین برگزار شد .
این نشست همزمان با ایام چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان طی روزهای نهم و دهم آذر ماه به میزبانی منامه و با حضور ۳۲ کشور از ۴۴ کشور عضو برگزار شد.
سخنرانی مجید راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا، سخنرانی اندرو پارسونز، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک، انتصاب ناظران، تایید دستور جلسه، تایید و ارائه نکاتی از صورت جلسه مجمع عمومی دوره گذشته، ارائه گزارش در خصوص اعضای جدید و تعلیق شده مجمع کمیته پارالمپیک آسیا، ارائه گزارش دو سالانه از بروزرسانی برنامه استراتژیک، ارائه  گزارشات مالی و بررسی پیشنهادات از جمله برنامه های روز نخست این مجمع بود.

در بخش ارائه نظرات، خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران نیز ضمن قدردانی از مهمان نوازی میزبان و تلاشهای صورت گرفته برای برگزاری این مسابقات، ابراز امیدواری کرد که در رویدادهای آتی  مشکلاتی که در زمینه ایاب و ذهاب، برنامه تمرین و مسابقات و ...این دوره از بازی ها وجود داشت، مرتفع شود.

در روز دوم نیز از برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین ۲۰۲۱ ، ونیز رویدادهای  پیش رو نظیر بازی های پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲، بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲، بازی های پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۵ و سایر رویدادهای آتی گزارشهایی ارائه شد.
کد خبر : ۴,۶۳۲