۹ خرداد ۱۴۰۳ ۱۳:۲۸
آغاز ششمین مرحله از تمرینات ملی پوشان تیم پاراوزنه برداری از یازدهم خرداد
دور جدیدی از تمرینات ملی پوشان تیم پاراوزنه برداری برای آمادگی حضور در بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از یازدهم خرداد ماه آغاز می شود.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، ششمین مرحله از تمرینات ملی پوشان تیم وزنه برداری برای آمادگی حضور در بازی های پارالمپیک پاریس از ۱۱ تا ۲۷ خرداد ماه به میزبانی شهر محلات برگزار می شود.

 

محسن بختیار (گیلان)، احمد امین‌زاده (خوزستان)، امیر جعفری، مهدی صیادی (البرز)، علی‌اکبر غریب‌شاهی (فارس)، روح‌اله رستمی، سید‌حامد صلحی‌پور (تهران) ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که تمرینات خود را زیر نظر حسین توکلی سرمربی و احمد ملا حسینی مربی تیم ملی انجام می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد موسوی پور به عنوان مربی فرهنگی و علی نظارت به عنوان سرپرست اردو در کنار ملی پوشان حضور دارند.

در پایان این تمرینات تیم ملی پاراوزنه برداری به رقابت های جام جهانی گرجستان که از ۳۱ خرداد تا ۶ تیر برگزار خواهد شد، اعزام می شود.

رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری گرجستان آخرین آوردگاه برای ملی پوشان کشورمان به منظور تکمیل فرآیند کسب سهمیه بازی های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ به شمار می رود.
کد خبر : ۶,۶۹۰
اشتراک در