۸ فروردین ۱۴۰۳ ۱۶:۴۶
دکتر کاظمی پور: شاهد حضور بهترین های والیبال نشسته بانوان در تیم ملی هستیم
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی والیبال نشسته بانوان حضور پیدا کرد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و توان یابان، دکتر کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزرات ورزش و جوانان و نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک، نصیری نایب رئیس بانوان و برداران مدیر بین الملل فدراسیون، روشن اخگر نایب رئیس بانوان انجمن والیبال نشسته، امروز چهارشنبه هشتم فروردین ماه با حضور در اردوی تیم ملی والیبال نشسته از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.
 
در این بازدید بریانیان سرمربی تیم ملی درباره آخرین وضعیت ملی پوشان گزارشی را ارائه کرد.
 
دکتر کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک در این بازدید بیان کرد: تقارن بهار دل ها و بهار طبیعت و همچنین میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) را به شما تبریک می گویم. در آستانه شب های قدر قرار داریم و در این ایام عزیز به درگاه خداوند متعال دعا کنیم که بهترین اتفاق ها در سال جدید رقم بخورد.
 
نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمپیک ادامه داد: خوشبختانه فرصتی فراهم شد تا شاهد حضور بانوان والیبال نشسته کشورمان در مسابقات بین المللی دیگری باشیم. امیدوارم که این رویداد را با افتخار پشت سر بگذارید و با عزت و سربلندی به کشور برگردید. آنچه مسلم است اینکه بهترین های والیبال نشسته بانوان کشورمان امروز دور هم در تیم ملی جمع شدند تا بتوانند یک اتفاق بزرگ را رقم بزنند. می دانم که حریفان سرسختی دارید اما به طور حتم با آنالیزی که از حریفان داشتید و شناسایی نقاط ضعف و قوت آنها به طور حتم از سد این تیم ها عبور خواهید کرد.
 
دکتر کاظمی پور افزود: حضور یک رشته تیمی بانوان کشور در مسابقاتی با تراز بین المللی در این سطح که انشاالله با دستاورد کسب سهمیه پارالمپیک همراه خواهد بود یکی از نقاط عطفی است که ما در ورزش بانوان به دنبال آن هستیم. امیدوار هستیم در تمامی رشته ها شاهد حضور دخترانمان در قامت تیم های ملی باشیم و بانوان ما با شایستگی تمام در میادین بین المللی حضور پیدا کنند و بدرخشند.
 
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: قابلیت ها و توانمندی های شما ثابت شده است و پیش از این بارها نشان دادید که در مسابقات بین المللی برای اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با جان و دل تلاش می کنید. برای شما سفری همراه با سلامتی و موفقیت آرزومندم. از مسئولین فدراسیون هم که برای حضور شما در این مسابقات تلاش کردند تشکر و قدردانی می کنم. انشاالله با نتایج درخشان و عملکرد خوبتان دل ملت شریف ایران عزیز را خوشحال خواهید کرد.  
 
کد خبر : ۶,۵۶۲
اشتراک در