۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ۱۲:۳۵
مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو برگزار می شود
دکتر کمال جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، وی در این خصوص گفت: همانگونه که پیش از اعزام کاروان " فرزندان" ایران اعلام شد، توجه به مسائل فرهنگی و احترام به آنها از سوی اعضای کاروان فرزندان ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از این روی عملکرد اعضای کاروان اعم از ورزشکاران، کادر فنی و اجرایی و سایر اعضای کاروان رصد و مورد ارزیابی قرار گرفت و در راستای ترویج و تقویت اخلاق حرفه ای و پهلوانی در ورزش و گسترش تعالیم دینی و اخلاق محوری و جوانمردی از برگزیدگان فرهنگی کاروان " فرزندان ایران" تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

وی افزود: طی جلساتی که پس از بازگشت کاروان به کشور برگزار شد، شاخصه هایی تعیین و بر اساس آنها عملکرد اعضای کاروان در ۵ حوزه فرهنگی مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت تعدادی از ورزشکاران، اعضای کادر فنی و اجرایی و ... به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

 

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: بر این اساس و همزمان با ایام الله دهه فجر مراسم تجلیل از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو با عنوان "حدیث سرآمدان" روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 

دکتر جوانمرد گفت: در این مراسم از برگزیدگان فرهنگی بازی های پاراآسیایی هانگژو در بخش اخلاق و معنویت، جانبازان، فداکاران، وقار و عفاف و تحکیم خانواده تجلیل بعمل خواهد آمد و امید می رود که با این گونه اقدامات موجب تقویت فرهنگ پهلوانی شود.
 

رسانه جدید

کد خبر : ۶,۴۴۷
اشتراک در