۲۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۵:۰۱
برگزاری سومین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو
سومین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در سومین روز از این نشست ها عملکرد رشته های پاراوزنه برداری، پاراتیراندازی، پارادو و میدانی جانبازان و توان یابان، بسکتبال با ویلچر آقایان و بانوان و والیبال نشسته بانوان با حضور دکتر جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان اعزامی به این بازی ها، دکتر مریم کاظمی پور نایب رییس بانوان کمیته ملی پارالمپیک، دکتر سلگی معاون ورزش قهرمانی و دکتر نیری مدیرحوزه ریاست کمیته ملی پارالمپیک و نیز مسئولین مرتبط با رشته ها مورد بررسی قرار گرفت.

 پاراوزنه برداری اولین رشته ای بود که عملکرد آن مورد بررسی قرار گرفت و در این دور از مسابقات با ۱۴ ورزشکار در دو بخش آقایان و بانوان موفق به کسب ۳ نشان طلا، ۴ نقره و ۵ برنز شد.
دومین نشست به رشته پاراتیراندازی اختصاص داشت که با ۶ ورزشکار موفق به کسب یک نشان طلا و یک نشان نقره شد و نشست های بعدی در خصوص رشته های بسکتبال با ویلچر آقایان و بانوان بود که به ترتیب موفق به کسب نشان برنز و عنوان چهارم شدند.
 در ادامه نشست های روز سوم، عملکرد رشته پارادو و میدانی جانبازان و توان یابان نیز مورد بررسی قرار گرفت که با ۳۶ ورزشکار موفق به کسب ۱۳ مدال طلا، ۱۴ نقره و ۷ برنز شدند.
آخرین نشست روز سوم نیز به رشته والیبال نشسته بانوان اختصاص داشت و این رشته در این دوره از بازی ها موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره شد.

 

در ادامه جلسات آسیب شناسی، امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه عملکرد رشته های پاراشنا، بوچیا، فوتبال نابینایان و شطرنج نابینایان، کم بینایان و توان یابان در حال بررسی است.
 

روز دوشنبه  12
روز دوشنبه  11
روز دوشنبه  10
روز دوشنبه  9
روز دوشنبه  8

روز دوشنبه  5
روز دوشنبه  4
روز دوشنبه  3
روز دوشنبه  2

کد خبر : ۶,۲۷۵
اشتراک در