۲۲ آبان ۱۴۰۲ ۱۴:۵۵
برگزاری دومین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو
دومین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.
 
 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در دومین روز از این نشست ها عملکرد رشته های گلبال بانوان، پاراجودو و پارادو و میدانی نابینایان و کم بینایان با حضور دکتر غفور کارگری رییس کمیته، دکتر جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، دکتر مریم کاظمی پور نایب رییس بانوان، دکتر سلگی معاون ورزش قهرمانی و دکتر نیری مدیرحوزه ریاست کمیته ملی پارالمپیک، علی اصغر حسن زاده معاون کاروان اعزامی و نیز کادر فنی رشته های مورد نظرو مسئولین فدراسیونهای همکار مورد بررسی قرار گرفت.

 

 در اولین نشست از روز دوم عملکرد رشته گلبال آقایان مورد بررسی قرار گرفت که با در این دوره از بازی ها موفق به کسب مدال برنز شد.
دومین نشست مربوط به رشته جودو نابینایان و کم بینایان بود که موفق به کسب ۲ نشان طلا، یک نقره و ۳ برنز در این دوره از بازی ها شدند و سومین نشست نیز به بررسی عملکرد رشته دوومیدانی نابینایان و کم بینایان اختصاص داشت که ۸ نشان طلا، ۶ نقره و ۳ برنز از این بازی ها کسب کردند.

 

در ادامه جلسات آسیب شناسی، امروز دوشنبه ۲۲ آبان ماه عملکرد رشته های پاراوزنه برداری، پاراتیراندازی، بسکتبال با ویلچر آقایان و بانوان، پارادو ومیدانی جانبازان و توان یابان و والیبال نشسته بانوان در حال برگزاری است.
 

آسیب شناسی  7
آسیب شناسی  6

جلسه
آسیب شناسی  5
آسیب شناسی  4
آسیب شناسی  3
آسیب شناسی  2
آسیب شناسی  1

کد خبر : ۶,۲۷۳
اشتراک در