۲۱ آبان ۱۴۰۲ ۱۰:۳۶
برگزاری اولین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو
اولین دور از سلسله نشست های آسیب شناسی بازی های پاراآسیایی هانگژو در محل کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در اولین روز از این نشست ها عملکرد سه رشته پارادوچرخه سواری، پاراتنیس روی میز و پاراتیراندازی با کمان با حضور دکتر جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، دکتر مریم کاظمی پور نایب رییس بانوان، دکتر سلگی معاون ورزش قهرمانی و دکتر نیری مدیرحوزه ریاست کمیته ملی پارالمپیک، علی اصغر حسن زاده معاون کاروان اعزامی و نیز مسئولین فدراسیونهای همکار مورد بررسی قرار گرفت.
 
در اولین نشست عملکرد رشته پارادوچرخه سواری که  در این دور از مسابقات با چهار نماینده موفق به کسب یک نشان برنز شد با حضور فرهاد عصفوری سرمربی تیم و نیز حمید عطااللهی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

در نشست دوم  عملکرد رشته پاراتنیس روی میز که با ۴ ورزشکار موفق به کسب یک نشان برنز انفرادی و یک نشان برنز دوبل شده بود بررسی شد. دکتر سیما لیموچی مسئول کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون تنیس روی میز و مجید احتشام زاده سرمربی تیم ملی پاراتنیس روی میز در این نشست حضور داشتند.

 

در پایان رشته پاراتیراندازی با کمان که با ۱۱ ورزشکار موفق به کسب ۵ نشان طلا ( ۳ مدال در بخش انفرادی، یک مدال در بخش میکس و یک مدال در بخش دوبل)، یک نقره ( انفرادی) و ۳ برنز ( یک مدال در بخش انفرادی، یک مدال در بخش میکس و یک مدال در بخش دوبل) شده بود با حضور دکتر شعبانی بهار رییس فدراسیون و مجید کهتری سرمربی تیم ملی مورد بررسی قرار گرفت.

 

دکتر کمال جوانمرد در خصوص این نشست ها گفت: اقدامات مرتبط با بازی های پاراآسیایی هانگژو در سه بخش خلاصه می شود؛ قبل از بازی ها که بیشتر معطوف به تدارکات و برنامه های آماده سازی ورزشکاران بود، حین بازی ها که با زحمات کادر اجرایی و لطف خداوند منجر به نتیجه خوبی شد و در نهایت پس از بازی ها که اختصاص به بررسی عملکرد تیم ها و کالبد شکافی نقاط ضعف و قوت دارد.

 

وی افزود: این اقدام با جدیت آغاز شده و در مورد همه رشته ها این جلسات را خواهیم داشت تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت مان بتوانیم عملکرد مطلوبی در بازی های پاراالمپیک پاریس ۲۰۲۴ داشته باشیم. 
گفتنی است دکتر کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک نیز به منظور جمع بندی مطالب ارائه شده در بخش پایانی همه جلسات حضور یافت. 
در ادامه جلسات آسیب شناسی، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ماه عملکرد رشته های گلبال آقایان و بانوان، جودو و پارادو ومیدانی نابینایان و کم بینایان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 
 

جلسه  6
جلسه  4
جلسه  3
جلسه  2
جلسه  1

کد خبر : ۶,۲۶۹
اشتراک در