۲۴ مهر ۱۴۰۲ ۱۵:۴۲
​قالیباف فرارسیدن روز ملی پارالمپیک را تبریک گفت
رییس مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن۲۴ مهرماه، روز ملی پارالمپیک را گرامی داشت.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن۲۴ مهرماه، روز ملی پارالمپیک را گرامی داشت و برای کاروان اعزامی کشورمان به رقابت‌های پاراآسیائی هانگژو که مزین به عنوان «کاروان فرزندان ایران» و شعار ایمان-ایران-افتخار است، آرزوی موفقت کرد.

 

متن پیام به این شرح است:

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

"جانبازان و معلولان کشور پهناور ایران اسلامی به‌عنوان سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی همواره با تلاش بی‌وقفه، تجلی‌گر اراده پرصلابت و همت بلند خویش در دست‌یابی به جایگاه‌های رفیع و آرمان‌های درخشان بوده‌اند.
افتخارآفرینی قهرمانان جانباز و معلول در رقابت‌های ورزشی بین‌المللی و جهانی در طول سالیان متمادی که دستاورد غیرت و اقتدار آنان و با استعانت از مدد الهی می‌باشد، همواره سبب‌ساز شادی ملت سرافراز ایران گردیده است.
به‌مناسبت ۲۴ مهرماه، گرامی‌داشت روز ملی پارالمپیک به‌عنوان جلوه و نماد حضور جانبازان و توان یابان گرامی در امر ورزش و تربیت‌بدنی و در آستانه اعزام کاروان ورزشکاران به رقابت‌های پاراآسیائی هانگژو که مزین به عنوان «کاروان فرزندان ایران» و شعار ایمان-ایران-افتخار می‌باشد، ضمن تبریک این روز، امیدوارم در این دوره از رقابت‌ها مانند سایر ادوار شاهد درخشش، افتخارآفرینی و کسب عناوین قهرمانی فرزندان برومند کشورمان و همچنین خرسندی و مسرت مردم شریف ایران باشیم."

 

                                                                                                                                                     محمدباقر قالیباف
                                                                                                                                                         رئیس مجلس شورای اسلامی
 
کد خبر : ۶,۱۸۳
اشتراک در