۱۴ تیر ۱۴۰۲ ۱۵:۵۱
حضور رییس کمیته ملی پارالمپیک دراردوی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان
 
 به گزارش روابط‌عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، دکتر غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک صبح امروز با حضور در ورزشگاه  آزادی ضمن دیدار با ملی‌پوشان از اردوی تیم ملی جودوی نابینایان وکم بینایان بازدید کرد.
این بازدید با حضور محمد رضا مظلومی  رئیس فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، محمد رضا حاج یوسف زاده  سرمربی و مربیان تیم ملی جودو  انجام شد و رئیس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان با ورزشکاران به گفتگو نشست.
دکتر کارگری از رشته جودو به عنوان یکی از رشته های مدال آورکاروان ایران در بازی های پاراآسیایی هانگژو یاد کرد و عنوان داشت که چشم امید این کمیته به نمایندگان با انگیزه این رشته در این رقابت ها خواهد بود.
رییس کمیته پارالمپیک در ادامه گفت: از ریاست فدراسیون می‌خواهم آن چیزی که برای حضور بهتر در رقابتهای پارآسیایی در این مدت  نیاز دارند به ما اعلام کنند تا بتوانیم حمایت‌های بیشتری را نسبت به این رشته معطوف کنیم. 
 در ادامه این بازدید وحید نوری کاپیتان تیم ملی ضمن  تشکر و تقدیر از حضور دکتر کارگری در اردوی تیم ملی جودو گفت : با توجه به اهدافی که در نظر داریم بدون شک نیازهای ما نسبت به گذشته متفاوت تر شده است ، پس از درخشش صد درصدی رشته ی جودو در پارالمپیک توکیو  همه ما به دنبال تاریخ سازی در پارآسیایی هانگژو  هستیم و عزم خود را جزم کرده‌ایم تا این مهم تحقق یابد. جودوکاران ما بسیار امیدوار و با انگیزه هستند و انشالله به زودی شاهد مدال آوری های  این رشته در هانگژو چین خواهیم بود. 
 
کد خبر : ۵,۸۱۶
اشتراک در