۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۹:۴۶
نشست سرپرستان بازی های پاراآسیایی هانگژو یازدهم تیر ماه برگزار می شود
 
کمیته پارالمپیک آسیا (APC) تاریخ برگزاری نشست سرپرستان کاروان‌های ورزشی شرکت‌کننده در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک و نقل از وب‌سایت APC، نشست مسئولین کاروان‌های ورزشی در بازی‌های پاراآسیایی، از دوم تا ششم جولای ۲۰۲۳ (۱۱ تا ۱۵ تیرماه) در هانگژو برگزار می‌شود.
در این نشست کمیته برگزاری بازی‌ها، گزارش‌هایی از حوزه‌های مختلف عملکردی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهد و نمایندگان کمیته‌های ملی پارالمپیک در حاشیه این سمینار، با حضور در جلسات مختلف به انجام اقدامات لازم جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام کاروان‌های ورزشی خود پیش از اعزام می پردازند و همچنین از دهکده بازی‌ها و محل برگزاری مسابقات بازدید می‌کنند.
 
ماجد راشد رئیس کمیته پارالمپیک آسیا در این‌باره می‌گوید: «شمارش معکوس برای بازی‌های هانگژو آغاز شده است. ما خوشحالیم که این سمینار را در ماه جولای به صورت حضوری برگزار می کنیم. این یک رویداد مهم نه فقط برای کمیته‌های ملی پارالمپیک NPCها است بلکه برای کمیته برگزاری بازی‌ها نیز از اهمیت خاص برخوردار است. همان‌طور که NPCها مشتاق بازدید از دهکده بازی‌ها و محل برگزاری مسابقات‌اند، کمیته برگزاری رقابت‌ها نیز مشتاق به ملاقات با مسئولان تیم‌هاست تا آنها را در جریان روند آماده‌سازی برای بازی‌های آینده قرار دهد.»
چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی با حضور بیش از ۳۰۰۰ ورزشکار دارای معلولیت برای رقابت در ۲۲ رشته ورزشی، از ۲۲ تا ۲۸ اکتبر ۲۰۲۳ در شهر هانگژوی چین برگزار می‌شود.
 
کد خبر : ۵,۶۵۴
اشتراک در