۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۶:۳۷
فرمانده کل سپاه: مجاهدت‌های صادقانه سردار صفارزاده برای همیشه ماندگار خواهد بود
 
سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی، درگذشت سردار علیرضا صفارزاده از پیشکسوتان تربیت بدنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدیران ورزش کشور را تسلیت گفت.
در بخشی از پیام فرمانده کل سپاه به این مناسبت آمده است: بی‌شک مجاهدت‌های صادقانه و بی‌منت او پس از جهاد و جانبازی در هشت سال دفاع مقدس و سپس همت و مشارکت انقلابی در تعالی‌بخشی به ورزش سپاه و بسیج و نیز ورزش کشور به ویژه طی دوره تصدی ریاست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی که به گوهر صدق و راستی و نیت پاک آراسته بود، برای همیشه ماندگار و چراغ راهنمای نسل‌های امروز و فردای میهن اسلامی خواهد بود.

 

متن کامل پیام سرلشکر سلامی به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

"انا لله و انا الیه راجعون 
عروج مظلومانه و آسمانی «سردار سرافراز سرتیپ دوم پاسدار علیرضا صفارزاده» از پیشکسوتان تربیت بدنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدیران خوش‌نام و تأثیرگذار ورزش کشور را به خانواده معظم و عموم همکاران و علاقمندان ایشان در جامعه ورزش کشور تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم. 
بی‌شک مجاهدت‌های صادقانه و بی‌منت او پس از جهاد و جانبازی در هشت سال دفاع مقدس و سپس همت و مشارکت انقلابی در تعالی‌بخشی به ورزش سپاه و بسیج ونیز ورزش کشور به ویژه طی دوره تصدی ریاست فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی که به گوهر صدق و  راستی و نیت پاک آراسته بود، برای همیشه ماندگار و چراغ راهنمای نسل‌های امروز و فردای میهن اسلامی خواهد بود.
یاد، نام و خاطرات الهام‌بخش او را گرامی داشته و از از خداوند متعال برای آن جانباز ایثارگر به عرش پیوسته علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و برای خانواده مکرم و عموم بازماندگان و مصیبت‌دیدگان صبر، شکیبایی و سکینه قلبی طلب می‌کنم."

 

                                                                                                                                      سرلشکر پاسدار حسین سلامی
                                                                                                                                          فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 
کد خبر : ۵,۶۰۷
اشتراک در