۹ اسفند ۱۴۰۱ ۱۳:۵۸
دکتر کمال جوانمرد به عنوان سرپرست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک منصوب شد
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در نشست شورای مدیران کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز به ریاست دکتر کارگری برگزار شد، دکتر کمال جوانمرد به عنوان سرپرست دبیر اجرایی این کمیته معرفی و حکم وی توسط رییس کمیته پارالمپیک به وی اهدا شد.
دکتر کارگری در خصوص این انتصاب اظهار داشت: پس از انتخابات کمیته ملی پارالمپیک گزینه های متعددی برای تصدی سمت سرپرستی دبیری معرفی و بررسی شدند و تلاش بر این بود که بررسی کامل و جامعی از این افراد صورت بگیرد و ملاکهای مورد نظر ما در این خصوص محقق شود.
وی افزود: ازملاکهای اصلی برای این سمت آشنایی و انس با بدنه ورزش کشور بود که در این خصوص خوشبختانه دکتر جوانمرد دارای سوابق متعددی هستند که از شاخص ترین آنها می توان به تصدی سمت مدیرکل ورزش استان کرمان و مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد.
رییس کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: دکتر جوانمرد سابقه مدیریت در بخشهای چند رشته ای را دارد و این امتیاز بزرگی محسوب می شود. افزون بر این، دکتر جوانمرد در بعد علمی و آکادمیک نیز سابقه درخشانی دارد و دارای سوابق پژوهشی متعدد و مدرس دانشگاه نیز هست.
وی گفت: دکتر جوانمرد مدیری جهادی و انقلابی است و امیدواریم که با توکل خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار و تکیه بر تجارب و سوابق، درسمت جدید موفق باشد.
دکتر جوانمرد، سرپرست دبیراجرایی کمیته ملی پارالمپیک نیز در این نشست اظهار داشت: از دکتر کارگری به سبب اعتمادی که به من داشتند تشکر می کنم و باعث افتخار من است که در چنین مجموعه ای حضور داشته باشم و دین خود را به ورزش به ویژه ورزش پارالمپیک ادا کنم.
وی افزود: همکاری با دکتر کارگری که از مدیران جهادی و انقلابی هستند برای من باعث افتخار است و ان شالله که خدمت در این مجموعه به عنوان توشه ای برای آخرت و نیز تجربه ای ارزشمند برای اینجانب محسوب شود.
در پایان این نشست دکتر کارگری حکم سرپرستی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک را به دکتر جوانمرد اهدا نمود و از زحمات دکتر محمد تابع، دبیراجرایی پیشین کمیته نیز قدردانی کرد.
 

جلسه
جلسه

کد خبر : ۵,۴۸۲
اشتراک در