۵ دی ۱۴۰۱ ۱۰:۰۵
در نشست ستاد عالی بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو عنوان شد؛
دکتر کارگری: با وحدت رویه می توان در جهت رشد و ارتقای ورزش گامهای موثری برداشت
 
ستاد عالی بازی های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ با حضور وزیر ورزش و جوانان و روسای کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،غفور کارگری در نشست ستاد عالی بازیهای آسیایی هانگژوبا اشاره به اینکه مسابقات آسیایی ، پاراآسیایی، المپیک و پارالمپیکی رویدادهای مهم در حوزه قهرمانی هستند افزود: هم سو بودن این سه حوزه موجب می شودتا بتوانیم تیم ملی قوی و با کیفیت را به بازیهای آسیایی هانگژو اعزام کنیم.
رییس کمیته ملی پارالمپیک با تاکید بر اینکه کسب مدال طلا می تواند نقش اصلی و تعیین کننده ای در رنکینگ داشته باشد خاطر نشان ساخت : بر ای دست یابی به مدال های خوش رنگ در بازیهای آسیایی باید توجه خاص به اعتبارات فدراسیون ها داشته باشیم.
وی با بیان اینکه حضور در بازیهای هانگژو یکی از اولویت های مهم کوتاه مدت کمیته پارالمپیک به شمار می رود ،افزود: تمام مسائل مربوط به این رویداد یک روز هم نباید به تاخیر بیفتد لذا پیشنهاد می کنیم بحث هانگژو و سرمایه گذاری در این رویداد مهم را جدی بگیریم.
کارگری در ادامه صحبتهایش عنوان کرد که درست است که ورزش امر پیچیده ای است و فاکتورهای مختلفی درورزش ایفای نقش می کند، ولی تک تک فدراسیون ها باید براساس وضعیت ورزشکاران و بررسی شرایط رقبا تعیین هدف داشته باشند تا بتوان بهترین نتیجه را کسب کرد.
 

جلسه

کد خبر : ۵,۳۳۳
اشتراک در