۱ شهریور ۱۴۰۱
جام جهانی تیراندازی ۲۰۲۲- کره جنوبی؛

مدال طلای تپانچه بادی آقایان برگردن میرشفیعی / توسلی خواه طلایی شد /مدال طلا و نقره به نسرین شاهی و ساره جوانمردی رسید

مدال طلای تپانچه بادی آقایان برگردن میرشفیعی / توسلی خواه طلایی شد /مدال طلا و نقره به نسرین شاهی و ساره جوانمردی رسید
 
ملی‌پوشان تیراندازی کشورمان در مسابقات جام جهانی کره جنوبی امروز موفق به کسب ۴ مدال خوشرنگ شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ رقابت‌های جام‌جهانی تیراندازی ۲۰۲۲ به میزبانی کشور کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز سه شنبه یکم شهریور ماه سید محمدرضا میرشفیعی در ماده P۱ ( تپانچه بادی آقایان) به مصاف حریفان خود رفت که در مرحله مقدماتی در رده نخست قرار گرفت و راهی مرحله فینال شد که در این مرحله با ثبت رکورد ۲۳۶٫۰ در جایگاه اول ایستاد و موفق به کسب مدال طلا شد. این در حالی است نماینده کشور هند که در پارالمپیک توکیو موفق به کسب مدال شده بود در این رقابت ها از رسیدن به مدال بازماند.
در ماده تراپ نیز، توسلی خواه نماینده کشورمان که در مرحله مقدماتی در جایگاه نخست قرار گرفته اما به دلیل به حدنصاب نرسیدن، مرحله فینال این ماده برگزار نشد اما مدال طلا این مسابقات به او اهدا گردید.
نسرین شاهی و ساره جوانمردی در ماده P۲ ( تپانچه بادی بانوان) راهی مرحله فینال شدند که در این مرحله نسرین شاهی با ثبت رکورد ۲۳۸٫۴ در جایگاه نخست قرار گرفت و به مدال طلا مسابقات دست یافت. ساره جوانمردی دیگر نماینده کشورمان در این ماده در مرحله فینال با ثبت رکورد ۲۳۴٫۳ مقام دوم و مدال نقره را از آن خود کرد.
 
کد خبر : ۵,۰۲۹