۱۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۰۹
مدیر فنی ورزشی کمیته ملی پارالمپیک خبر داد؛
حضور نمایندگان سه رشته پارالمپیکی در بازی های کشورهای اسلامی
 
سعید سلگی، مدیر فنی، ورزشی کمیته ملی پارالمپیک از اعزام ورزشکاران کشورمان در سه رشته پارالمپیکی برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی قونیه خبر داد.
وی در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک افزود: بازی های قونیه پنجمین دوره از بازی های کشورهای اسلامی و اولین دوره ای است که رشته های پارالمپیکی نیز در آن حضور دارند.
مدیر فنی، ورزشی کمیته ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: شنا، تنیس روی میز و تیراندازی با کمان سه رشته ای هستند که به نمایندگی از ورزش پارالمپیک ایران در این رویداد شرکت می کنند.
وی افزود: در رشته شنا ۵ نماینده ( آقایان) ، در رشته تنیس روی میز ۸ نماینده (۴ خانم و ۴ آقا) و در رشته تیراندازی با کمان ۱۱ نماینده ( ۴ خانم و ۷ آقا) شرکت خواهند داشت.
سلگی گفت: با توجه به اینکه این بازی ها اولین تجربه حضور رشته های پارالمپیکی در بازی های کشورهای اسلامی محسوب می شود بر این اساس ارزیابی فنی دقیقی از رقبا وجود ندارد، اما سعی بر این شد با توجه به ارزیابی سطح فنی کشورهای اسلامی که امکان شرکت در این بازی ها را خواهند داشت ، افرادی انتخاب شوند که از شانس کسب مدال برخوردار باشند و امیدواریم اولین حضورمان در این رویداد با کسب موفقیت همراه باشد.
نمایندگان کشورمان از ۱۶ تا ۲۴ مرداد ماه سال جاری در رقابت های پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی حضور خواهند یافت.
 
کد خبر : ۴,۹۴۹
اشتراک در