۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۴۸
برگزاری نشست مدیران روابط عمومی فدراسیون های مرتبط با کمیته ملی پارالمپیک
 
نشست مدیران روابط عمومی فدراسیون های مرتبط با کمیته ملی پارالمپیک به میزبانی روابط عمومی پارالمپیک برگزار شد.
ابتدای این نشست، فرهاد طلوع کیان مدیر روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک ضمن خیر مقدم به مدیران حاضر در جلسه گفت: با پشتیبانی جمعی از تلاش های فدراسیون ها و کمیته برای معرفی فعالیت های حوزه ورزش های پارالمپیکی در سطح جامعه اعم برگزاری اردوها، مسابقات، آموزش ها و رویدادهای محوری خاص مانند هفته پارالمپیک، مخاطبان بیشتری جذب می شوند.
وی با اشاره به تقسیم کاری بین روابط عمومی های کمیته و فدراسیون ها خاطر نشان کرد: آنچه باعث اطلاع رسانی مناسب تر به جامعه هدف می شود هم افزایی در تقسیم کار است که تاکنون به خوبی انجام شده و به اشتراک گذاشتن فعالیت ها می تواند شرایط را بهتر از این هم رقم بزند.
طلوع کیان افزود: در سند راهبردها و اقدامات کلان 20 ساله کمیته ملی پارالمپیک مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب که مصوب هیات اجرایی و مجمع کمیته است، موضوعات ترویج اخلاق پهلوانی و توسعه ورزش همگانی جامعه هدف در دستور کار حوزه روابط عمومی ها قرار دارد که لازم است با همکاری و هماهنگی یکدیگر اقدامات عملیاتی انجام دهیم. 
در این جلسه، مدیران روابط عمومی فدراسیون های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، تکواندو، تیراندازی با کمان، قایقرانی، ترای اتلون، سوارکاری، ورزش کارگری و ورزش دانش آموزی حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. 
 

مراسم  4

مراسم  3

مراسم  5
مراسم  2
مراسم  1

جلسه
جلسه

کد خبر : ۴,۸۵۸
اشتراک در