۴ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۳۵
برگزاری مجمع کمیته ملی پارالمپیک / اسبقیان عضو هیات اجرایی و نعیمی خزانه دار شد
 
بیستمین مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به ریاست محمود خسروی وفا برگزار شد.
رییس کمیته ملی پارالمپیک در ابتدا ضمن خیر مقدم به حاضران، از دیدار مدال آوران با مقام معظم رهبری و همچنین پرداخت پاداش ها در کوتاه ترین زمان ممکن توسط رییس محترم جمهور قدردانی کرد.

مجمع  2

خسروی وفا در ادامه ضمن خیر مقدم و تبریک به سرکار خانم مریم کاظمی پور که اخیرا تصدی معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان را عهده دار شده، از حضور ایشان در مجمع تشکر کرد و برای وی آرزوی موفقیت نمود.

 

جلسه

 

در ادامه، گزارش عملکرد یک ساله توسط تابع دبیر اجرایی کمیته، گزارش آکادمی توسط محمودخانی رییس آکادمی، گزارش سند راهبردی ۲۰ ساله کمیته مبتنی بربیانیه گام دوم انقلاب توسط صفارزاده مشاور عالی کمیته، گزارش بازرس توسط پولادگر بازرس مجمع و همچنین گزارش مالی و حسابرس ارائه و تایید شد.

 

مجمع  3

مجمع  17
مجمع  9

در ادامه برای انتخاب خزانه دار و یک عضو هیات اجرایی رای گیری به عمل آمد که سیدمحمدشروین اسبقیان، رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با ۳۰ رای و نعیمه نعیمی، تنها نامزد این پست با ۳۸ رای به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.
در انتخابات عضو هیات اجرایی، گودرزی رییس فدراسیون ترای اتلون به نفع اسبقیان انصراف داد و محمودخانی ۷ رای کسب کرد.

 

مجمع  12
مجمع  11
مجمع  10

 

در این مجمع از زهرا نعمتی برای کسب پست های مختلف بین المللی، هادی رضایی به عنوان نخبه والیبال نشسته جهان، قاسم قاسمی برای خدمات شایسته به ایثارگران و خانواده های شهدا طی دوران مسئولیت در سمت مشاور وزیر در امور ایثارگران تقدیر شد و اعضای مجمع یاد و خاطره پارالمپین های مرحوم، سیامند رحمان، راضیه شیرمحمدی و بهمن گلبارنژاد را گرامی داشتند.
 
کد خبر : ۴,۵۷۹
اشتراک در