۲۲ شهریور ۱۴۰۰
نامه افتخار آمیز رئیس کمیته پارالمپیک آسیا؛

ایران یکی از قدرتهای ورزش پارالمپیک در سطح جهان است/ نتایج توکیو نشان از ساختار محکم مجموعه پارالمپیک ایران دارد

ایران یکی از قدرتهای ورزش پارالمپیک در سطح جهان است/ نتایج توکیو نشان از ساختار محکم مجموعه پارالمپیک ایران دارد
 
در پی کسب نتایج درخشان کاروان پارالمپیک ایران در بازی های توکیو ۲۰۲۰، ماجد راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا با ارسال نامه ای به محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران، ضمن تبریک، از عملکرد کاروان کشورمان تقدیر کرد.

 

در متن این نامه آمده است: 

" جناب آقای خسروی وفا؛
به نمایندگی از کمیته پارالمپیک آسیا مشتاقم تا به شما و تیم ایران بدلیل عملکرد فوق العاده در بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ تبریک عرض کنم.
 
به رغم چالشهایی که پاندمی کرونا در مسیر آماده سازی تیمها و ورزشکاران ایجاد کرده بود، بسیار تحسین بر انگیز است که تعداد مدالهای ایران همانند بازی های ریو بود و حتی شمار مدالهای طلا نیز در مقایسه با دوره قبلی بیشتر شد که این نشان از وجود یک سیستم و ساختاری مستحکم در مجموعه شما دارد.
 
علی رغم آنکه عملکرد بسیاری از ورزشکاران مثال زدنی است؛ آنچه برخی از بانوان شما همچون زهرا نعمتی و ساره جوانمردی انجام دادند بیانگر آن بود که آنها سرآمد رشته های خود محسوب می شوند و می توانند الگویی برای زنان ورزشکار جوان در هرکجا باشند. دستاورد تیم والیبال نشسته شما نیز که به کسب یک قهرمانی دیگر منجر گردید چشمگیر و ستودنی بود. 
 
اکنون توجه ما به بازی های پارا آسیایی ۲۰۲۱ جوانان بحرین معطوف شده، جاییکه از ورزشکاران جوان شما در مسیر تبدیل شدن به قهرمانان آینده پارالمپیک استقبال خواهیم کرد.
 
بار دیگر تبریک ما را بپذیرید. ایران نشان داد که یکی از قدرتهای ورزش پارالمپیک نه تنها در سطح آسیا، بلکه در سطح جهان به شمار می آید. " 
 
 
                                                                                                                                                                             ماجد راشد
                                                                                                                                                                          رئیس کمیته پارالمپیک آسیا
 
تعداد بازدید : ۷۵
کد خبر : ۴,۵۰۴