۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۵۴
هادی رضایی: برزیل عالی بود اما بچه‌های ما عالی‌تر بودند/ حق تیم ما قهرمانی است چون خیلی کار کردیم
 
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان از عملکرد شاگردانش در مصاف با برزیل ابراز رضایت کرد و گفت حق آنها قهرمانی در پارالمپیک است.
به گزارش خبرنگار اعزامی به توکیو، هادی رضایی پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل برزیل در مرحله گروهی مسابقات والیبال نشسته بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو، اظهار داشت: بازی خوبی بود. این دومین بازی ما و دومین فینال‌مان بود. ما پنج فینال داریم که این دومین آنها بود و فردا در سومین فینال به میدان خواهیم رفت.
وی در واکنش به طرح این موضوع که از شاگردانش انتظار دستیابی به مدال طلا می‌رود، خاطر نشان کرد: این مسئله بار سختی را روی دوش بچه‌های ما می‌گذارد. البته حق بچه‌های ما قهرمانی است، چون خیلی کار کردیم. ما دو سال است که داریم کار می‌کنیم و برای رسیدن به موفقیت 200 روز در اردو بودیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان ادامه داد: حق بچه‌های ما قهرمانی است، اما ورزش هیچ ضمانتی ندارد. ما الان فقط به بازی فردا و چین فکر می‌کنیم که پیروز و سرگروه شویم. بعد از آن به دیدارهای بعد فکر خواهیم کرد.
رضایی همچنین تصریح کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، در مسیرش برای قهرمانی باید با قوی‌ترین و ضعیف‌ترین تیم‌ها بازی کند. مقابله با هیچ تیمی برایمان فرقی ندارد و برای رویارویی با رقبا آنها را به خوبی آنالیزمی کنیم.
وی با اشاره به حریف امشب تیمش گفت: برزیل امروز عالی بازی کرد، ولی بچه‌های ما عالی‌تر بودند، آنهم در حالی که یکی دو مصدوم داشتیم و به آنها استراحت دادیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در مورد اینکه فاصله امتیازات رقبا در ست‌های هر مسابقه با تیم ایران کمتر شده است و پرسش در مورد اینکه دلایل این مسئله چیست، گفت: آنهایی که چنین مسائلی را مطرح می‌کنند، بروند و بازی‌های سالهای گذشته را ببینند و با بازی‌های الان مقایسه کنند. تیم ما را بگذارند کنار، آنها تیم‌هایی که معتقدند ضعیف بودند را با امروزشان مقایسه کنند.
وی افزود: الان ورزش به صورتی شده است که باید رقبا را به روز آنالیز کنید. من الان بازی‌های اخیر بوسنی را دیده‌ام. آنها هم بازی دو ماه قبل ما با روسیه را دیده‌اند. الان دنیا، دنیای دیجیتال است و همه یکدیگر را به خوبی می‌شناسند.
رضایی تأکید کرد: این فقط ما نیستیم که کار و تلاش می‌کنیم. رقبا هم در تلاش هستند و سرمایه‌گذاری می‌کنند. اینجا هشت تیم از برترین‌های دنیا حضور دارند و از بین صد تیم دنیا انتخاب شده‌اند، پس کار هیچ تیمی آسان نیست.

 

 
والیبال 8
والیبال 7
والیبال 6
والیبال 5
والیبال 4
والیبال 3
والیبال 2
والیبال 1

 
کد خبر : ۴,۴۱۸
اشتراک در