۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲
بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰؛

عسگری از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند

عسگری از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند
 
فرزانه عسگری کماندار تیم پارالمپیک ایران از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی کامپوند انفرادی بازماند.
به گزارش خبرنگار اعزامی به توکیو، فرزانه عسگری کماندار ایران در بازی های پارالمپیک 2020 امروز دوشنبه در مرحله یک هشتم نهایی کامپوند انفرادی با «ویرجیلیو» ایتالیایی به رقابت پرداخت.
عسگری در این مرحله با نتیجه 135 به 136 و با یک امتیاز کمتر نسبت به حریف خود شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.
راند اول این دیدار با نتیجه 29 بر 27 به سود کماندار ایتالیا به پایان رسید. در راند دوم عسگری موفق شد با نتیجه 27 بر 25 به برتری برسد.
دو تیرانداز در راند سوم به تساوی 28 – 28 رسیدند و راند چهارم هم 27-27 تمام شد. در راند پنجم اما عسگری یک امتیاز از حریفش کم آورد و 26 به 27 نتیجه را واگذار کرد.

عسگری در خصوص مسابقه با حریف ایتالیایی اظهار داشت: ابتدا باید بگویم حریف ایتالیایی جایگاه بالاتری نسبت به من در رنکینگ داشت با این حال رقابت نزدیکی با این کماندار داشتم.

وی افزود: من با اختلاف یک امتیاز به حریفم باختم و اگر یکی از تیرهایم را به جای هفت، می توانستم 9 بزنم بازی را با پیروزی پشت سر می گذاشتم با این حال در یک مقطعی تمرکزم از دست رفت و متاسفانه بازی را واگذار کردم و از دور رقابت ها کنار رفتم.

عسگری در پایان گفت: ما باید پایان امسال در رقابت های قهرمانی جهان شرکت کنیم و بازی های پاراآسیایی هم پیش رویمان قرار دارد. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. به آینده امیدوار هستم.

 محمدرضا زندی دیگر نماینده ایران است که در ماده W۱ انفرادی مردان کار خود را از ساعت ۱۷:۳۰ در مرحله یک هشتم آغاز می‌کند.

 

فرزانه عسگری 5
فرزانه عسگری 4
فرزانه عسگری 3
فرزانه عسگری 2
فرزانه عسگری 1

 

کد خبر : ۴,۴۰۴
اشتراک در