۷ شهریور ۱۴۰۰
بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰؛

​نوری: مدال طلای من حاصل چند سال برنامه‌ریزی است

​نوری: مدال طلای من حاصل چند سال برنامه‌ریزی است

 

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو 2020 در رشته جودو نابینایان گفت: مدال من انفرادی نیست بلکه حاصل یک برنامه‌ریزی بلندمدت و چند ساله است که امروز به ثمر نشست.

وحید نوری پس از کسب مدال طلا پارالمپیک در رشته جودو نابینایان اظهار داشت: تمام رقابت‌های من سخت بود هر چند در گذشته با این حریفان مبارزه کردم اما شرایط پارالمپیک متفاوت است و همه به دنبال مدال هستند.

وی با اشاره به مسابقه نیمه‌نهایی و سختی آن گفت: حریف فرانسوی با تمام توان خود به میدان آمده بود و رقابت سختی داشتم؛ مسابقه ما در حدود هشت دقیقه طول کشید. من در نهایت توانستم او را با امتیاز طلایی شکست دهم. در فینال نیز با حریفی مواجه بودم که نازاینکو قهرمان جهان و نفر نخست وزن منهای 90 کیلوگرم را مغلوب کرده بود و شکست دادنش کار راحتی نبود اما به لطف خدا با غلبه بر نماینده بریتانیا مدال طلا را برای ایران کسب کردم.

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در رشته جودو نابینایان این را هم گفت: این نخستین مدال طلای جودو ایران در رقابت‌های المپیک و پارالمپیک است که من موفق شدم آن را در وزن منهای 90 کیلوگرم کسب کنم.

نوری با اشاره به برنامه‌ریزی فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برای کسب این موفقیت گفت: برای کسب این مدال من تنها نبودم و  طلای امروز حاصل یک برنامه‌ریزی بلندمدت است که هم کادر فنی و هم روسای قبلی و کنونی فدراسیون ورزش نابینایان در آن سهیم هستند. باید از مربی دلسوز و کاربلد خود آقای محمدرضا حاج یوسف زاده نیز تشکر کنم. او در این 2 سال زحمات زیادی برای من و دیگر جودوکاران کشید و امروز نتیجه زحمت او به ثمر نشست .

 

 

وحید نوری فینال مصاحبه 3

وحید نوری فینال مصاحبه 6

وحید نوری فینال مصاحبه 8
وحید نوری فینال مصاحبه 7
وحید نوری فینال مصاحبه 5
وحید نوری فینال مصاحبه 4
نوری

وحید نوری فینال مصاحبه 1

کد خبر : ۴,۳۹۷