۶ شهریور ۱۴۰۰
بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰؛

​هادی رضایی: اولین فینال را بردیم/ به بوسنی فکر نمی کنیم

​هادی رضایی: اولین فینال را بردیم/ به بوسنی فکر نمی کنیم

 

تیم ایران امروز شنبه در سه ست پیاپی و با نتایج 23-25, 16-25، 17-25 مقابل آلمان به برتری رسید.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران پس از اولین برد این تیم در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 گفت: "بازی نخست در رقابت های پارالمپیک در حکم نخستین فینال بوده است."

 او در ادامه افزود: "بازی با آلمان نشان داد که چقدر تیم های والیبال نشسته جهان بر اساس تاکتیک رشد کرده اند. این نشان می دهد که هشت تیم قدرتمند در بازی ها حضور پیدا کرده اند. ما نخستین فینال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و چهار فینال دیگر پیش رو داریم. امیدوارم روند موفقیت هایمان تداوم داشته باشد چون همانطور که دیدید ست نخست بازی با آلمان پایاپای بود. تیم های دنیا به لحاظ تاکتیکی قوی شده اند."

هادی رضایی در پاسخ به اینکه آیا استراتژی ایران در بازی آینده فرق می کند، گفت: "ما برای هر بازی شیوه متفاوتی داریم و تغییر تاکتیک خواهیم داشت. ما در بازی آینده مقابل برزیل بازی خواهیم کرد و از همین لحظه تمام تمرکزمان بر روی بازی با این تیم است."

 سرمربی والیبال نشسته در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا بوسنی رقیب اصلی ایران در کسب عنوان قهرمانی است، گفت: "ما در این لحظه به هیچ وجه به بوسنی فکر نمی کنیم و بر روی بازی با برزیل متمرکز هستیم. ما بازی به بازی پیش می رویم."

 

والیبال
والیبال
والیبال
والیبال
والیبال
والیبال

کد خبر : ۴,۳۷۴