۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۳۳

تقدیر استاندار گلستان از ملی پوشان نابینا و کم بینای تیم دو و میدانی

تقدیر استاندار گلستان از ملی پوشان نابینا و کم بینای تیم دو و میدانی
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان، استاندار گلستان تیم ملی دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان را جهت حضور در اردوی متصل به اعزام به رقابتهای پارالمپیک توکیو ضمن اهداء هدایا بدرقه کرد.
صبح امروز، طی مراسمی با حضور دکترحق شناس استاندار گلستان، مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان وکم بینایان و مهندس برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان،  کاوه عزیزی سرپرست دبیری واعضای تیم ملی دوومیدانی ضمن تجلیل، جهت اعزام به اردو های متصل به مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بدرقه شدند.
دراین دیدار دکتر حق شناس ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای ورزشکاران ایران تأکیدکرد : آوردگاه المپیک وپارالمپیک این دوره  به جهت شرایط کنونی جهان ازاهمیت بالایی برخوردار می باشد و مدال های خوشرنگ این عزیزان می تواند شور وشعف را مجدداً به دنیای درگیر کرونا برگرداند.
گفتنی است  نور محمد آرخی ورزشکار نابینای گلستانی در این اردو می‌باشد که به عنوان پرچمدار کاروان پارالمپیک نیز انتخاب شده است. همچین ایوب آرخی به عنوان مربی و دکتر ابراهیمیان به عنوان سرپرست نیز در این اردو حضور داشتند.
تیم ملی دوومیدانی نابینایان و کم بینایان، از تاریخ ۵ تیرماه، جهت اعزام به مسابقات پارالمپیک توکیو، در شهرستان بندرترکمن در اردو به سر می بردند.
 
کد خبر : ۴,۲۴۵
اشتراک در