۱۹ خرداد ۱۴۰۰
​هشدارسرپرست کاروان ایران در بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ ؛

تاخیر در پرداخت بودجه تخصیصی تاثیر منفی بر کاروان پارالمپیک خواهد داشت

تاخیر در پرداخت بودجه تخصیصی تاثیر منفی بر کاروان پارالمپیک خواهد داشت
 
هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ عواقب تاخیر در پرداخت بودجه تخصیصی به کمیته ملی پارالمپیک را جبران ناپذیر دانست و خواستار پرداخت هر چه سریع تر آن شد.
وی در حاشیه برگزاری یکصد و هشتاد و چهارمین نشست هیات رئیسه و اجرایی  در این خصوص گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان اعزام به بازی های توکیو ۲۰۲۰  و لزوم برگزاری اردوهای تدارکاتی پیش از اعزام و نیزتهیه تجهیزات، البسه، رزرو هتل و سایر اقدامات، با مشکل جدی و شدید در بودجه مواجه هستیم.
رضایی خاطر نشان کرد: مقرر بود با توجه به دستور صریح جناب آقای دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، ۶۰ درصد از بودجه تخصیصی در ابتدای سال پرداخت شود که تا کنون تنها ۵ درصد از آن را دریافت کرده ایم و چنانچه ظرف سه روز آینده بودجه مد نظر پرداخت نشود با مشکلات عدیده در روند آماده سازی تیم ها روبرو خواهیم شد و این مساله تاثیر مستقیم بر عملکرد ورزشکاران و افتخارآفرینی آنها در بازی های توکیو خواهد داشت.
سرپرست کاروان پارالمپیک در بازی های توکیو ۲۰۲۰ افزود: جمهوری اسلامی ایران تاکنون ۸ دوره حضور موفق در بازی های پارالمپیک داشته و حیف است که به واسطه بی تدبیری عده ای محدود در پرداخت به موقع بودجه مورد نیاز، عملکرد کاروان کشورمان در این برهه حساس تحت تاثیر قرار گیرد.
وی درپایان ابراز امیدواری کرد تا روز یکشنبه، ۲۳ خرداد ماه که نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه برگزار  می شود، این مشکل برطرف شود و در غیر این صورت در خصوص جزئیات تعویق پرداخت بودجه صحبت خواهد شد. 
 
تعداد بازدید : ۲۹۸
کد خبر : ۴,۱۴۷