۳ خرداد ۱۴۰۰

" ۵۰۰ حرکت ارزشمند" در جهان برای جنبش پارالمپیک

" ۵۰۰ حرکت ارزشمند" در جهان برای جنبش پارالمپیک

 

شرکت زمزم، به عنوان تنها نماینده ایران در میان ۵۰۰ شرکت بزرگ حامی جنبش پارالمپیک در جهان معرفی شد.

 در راستای  تفاهم نامه کمیته بین المللی پارالمپیک با سازمان " ۵۰۰حرکت ارزشمند" به  منظور ایجاد شبکه ای جهانی با حضور ۵۰۰ کارخانه، سازمان تجاری و ... که حقوق افراد دارای معلولیت در آنها دیده شده و به دنبال بهبود کیفیت زندگی این قشر و ایجاد اشتغال و فعالیت برای آنها هستند، شرکت زمزم نیز از ایران به عنوان تنها شرکت حامی جنبش پارالمپیک معرفی شد و نام آن در میان صدها شرکت بزرگ جهانی از جمله سونی، فوجیتسو، مایکروسافت و ... قرار گرفت.
این اقدام به دلیل همکاری نزدیک شرکت زمزم در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی با کمیته ملی پارالمپیک طی سالهای اخیر صورت گرفته است و بر مبنای آن این شرکت در صدد است فرهنگ تنوع و فراگیری را به عنوان یکی از ارزش های کلیدی شرکت ارتقا داده و از این رو مناسب سازی محیط کار برای افراد دارای معلولیت و به دنبال آن فراهم کردن شرایط برای جذب این قشر، از برنامه آتی آن خواهد بود.
همچنین به منظور توانمند سازی افراد دارای معلولیت در حوزه کسب و کار و ادغام اجتماعی، این شرکت طی تفاهم نامه ای با سازمان های مردم نهاد، دوره های کوتاه مدت کارورزی در حوزه بازاریابی و فروش، گرافیک و طراحی، مدیریت ارتباط با مشتری ، دیجیتال مارکتینگ و رسانه در نظر گرفته است.
سازمان " ۵۰۰ حرکت ارزشمند" در تلاش است تا علاوه بر کمک به توسعه جنبش پارالمپیک، به بهبود دیگر جنبه های زندگی افراد دارای معلولیت از جمله کار، تجارت و درآمد شغلی نیز کمک کند و مفاد تفاهم نامه ای که با IPC به امضا رسانده است نیز در زمینه کار و اشتغال افراد دارای معلولیت است.
 
تعداد بازدید : ۳۱۵
کد خبر : ۴,۱۲۴