۱۸ مهر ۱۳۹۹

رضایت کادرفنی رشته های پارالمپیکی از برنامه سنجش قابلیتهای جسمانی ورزشکاران

رضایت-کادرفنی-رشته-های-پارالمپیکی-از-برنامه-سنجش-قابلیتهای-جسمانی-ورزشکاران
کادر فنی چهار رشته پارالمپیکی از حضور در نشست سنجش قابلیت های جسمانی ورزشکاران ابراز رضایت کردند.
کادر فنی چهار رشته پارالمپیکی از حضور در نشست سنجش قابلیت های جسمانی ورزشکاران ابراز رضایت کردند.
این نشست به تازگی توسط دپارتمان ارتقای عملکرد ورزشکاران آکادمی ملی پارالمپیک و با حضور کادر فنی رشته های جودو، پاراکانو، پاراتیراندازی با کمان و پاراتیراندازی برگزار شد و علاوه بررسی وضعیت آمادگی پارالمپین ها، راهکارهای پیشنهادی برای بهبود آمادگی و ارتقای عملکرد ایشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مجید کهتری، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی با کمان در خصوص این نشست گفت: برنامه سنجش و ارزیابی قابلیت های جسمانی ورزشکاران ابزاری برای کنترل شرایط ورزشکاران است که در اختیار کادر فنی قرار می گیرد و نتایج آن هم برای برنامه ریزی مربیان و هم برای ورزشکاران بسیار مفید است.
وی افزود: نکاتی که توسط کارشناسان و پس از آنالیز نتایج سنجش ارائه می شود بسیار راه گشاست و از طریق آن می توانیم برای برطرف کردن نقاط ضعف جسمانی و رسیدن به حد مطلوب اقدام کنیم.حسین امیری، سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی نیز افزود: این برنامه سنجش از ابعادی پرده برمی دارد که ممکن است برای کادر فنی پوشیده باشد و از زوایای جدیدی شرایط جسمانی ورزشکاران را بررسی و به ما کمک می کند تا از طریق تغییر در برخی تمرینات نقاط ضعف را پوشش دهیم.
مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم ملی پاراکانو در این خصوص تصریح کرد: از آکادمی ملی پارالمپیک و دپارتمان ارتقای عملکرد ورزشکاران به خاطر این برنامه تشکر می کنم.
انجام این تست ها برای من به عنوان کادر فنی و نیز برای ورزشکاران بسیار مفید هست و نتایج دو تست اخیر برای من کارساز بود چرا که توانستم با نقاط ضعف و قوت ورزشکار آشنا شوم.
محمد رضا حاج یوسف زاده، سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان نیز در پایان گفت: از دپارتمان ارتقای عملکرد ورزشکاران بسیار تشکر می کنم که با انجام این سنجش ها به ما کمک کردند تا شرایط ورزشکاران را بهتر بشناسیم و متوجه شویم در فاصله بین دو سنجش چه نقاط ضعف و قوتی به وجود می آید.
همچنین از برگزاری کلاسهای دانش افزایی هم تشکر می کنم که بسیار مفید و کارساز بود و به ارتقا سطح عملکرد و بروزرسانی ما کمک کرد.
دپارتمان ارتقای عملکرد ورزشکاران آکادمی ملی پارالمپیک طی ماه های اخیر فعالیت خود را با ارزیابی برنامه زمان بندی تمرین سالانه ورزشکاران، برگزاری کارگاه پیشرفته زمان بندی تمرین برای مربیان و ورزشکاران گروه طلایی و برگزاری جلسه آنالیز نتایج سنجش قابلیت های جسمانی با کادر فنی تیم های ملی آغاز و دنبال کرده است.

تعداد بازدید : ۱۹۷
کد خبر : ۳,۹۷۱