۱۴ اسفند ۱۳۹۸

رئیس پاراوزنه برداری جهانی: میراث سیامند رحمان برای همیشه زنده خواهد ماند

رئیس-پاراوزنه-برداری-جهانی-میراث-سیامند-رحمان-برای-همیشه-زنده-خواهد-ماند
جورج مورنو، رئیس پاراوزنه برداری جهانی با صدور پیامی درگذشت قهرمان ارزنده، سیامند رحمان را به رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران تسلیت گفت.
جورج مورنو، رئیس پاراوزنه برداری جهانی با صدور پیامی درگذشت قهرمان ارزنده، سیامند رحمان را به رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: 

" آقای محمود خسروی وفا عزیز،
اینجانب از طرف پاراوزنه برداری جهانی و جامعه رشته پاراوزنه برداری، فوت سیامند رحمان، قهرمان پارالمپیک و جهان، را تسلیت عرض می کنم.
به راستی تعداد قلیلی از ورزشکاران، مانند سیامند، شایسته اطلاق کلمه" اسطوره" هستند.
همان طور که اندرو پارسونز، رییس IPC، گفت، سیامند الهام بخش بسیاری افراد در کشور ایران و سراسر جهان بود، او سفیری شایسته برای جنبش پارالمپیک و انسانی فوق العاده بود.
عملکرد خارق العاده او سرخط خبری در سراسر جهان بود و این باعث شد تمامی نگاه ها به رشته پاراوزنه برداری دوخته شود و مخاطبان زیادی را جذب کند. 
سیامند رحمان به عنوان یکی از چهره های برجسته و شاخص در بازی های توکیو ۲۰۲۰ انتخاب شده بود و ما همگی منتظر بودیم یک بار دیگر رکوردشکنی او را در این بازی ها ببینیم. 
در این لحظات سخت، لطفا تاثرات عمیق ما را به خانواده ایشان، دوستارانش، هم تیمی ها و دوستانش برسانید.
کشور ایران تاکنون چندین وزنه بردار بزرگ و شایسته به جهانیان معرفی کرده است و ما اطمینان داریم میراثی که سیامند رحمان بر جای گذاشت، برای همیشه در کشور شما زنده خواهد ماند. " 

                                                                                                                                              جرج مورنوتعداد بازدید : ۱۷۵
کد خبر : ۳,۸۷۹