۱۲ اسفند ۱۳۹۸

پیام های تسلیت بین المللی به مناسبت درگذشت قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان

پیام-های-تسلیت-بین-المللی-به-مناسبت-درگذشت-قوی-ترین-مرد-دارای-معلولیت-جهان
کمیته های ملی پارالمپیک دنیا و دیگر چهره های بین المللی فعال در حوزه جنبش پارالمپیک جهان با ارسال پیامهای جداگانه، ضایعه درگذشت سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان را تسلیت گفتند.
کمیته های ملی پارالمپیک دنیا و دیگر چهره های بین المللی فعال در حوزه جنبش پارالمپیک جهان با ارسال پیامهای جداگانه، ضایعه درگذشت سیامند رحمان، قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان را تسلیت گفتند.


 کمیته ملی پارالمپیک مغولستان:
دوستان عزیز، از شنیدن خبر تاسف بار فوت سیامند رحمان، قوی ترین پارالمپین جهان، عمیقا ناراحت و غمگین شدیم. از طرف NPC مغولستان، لطفا تسلیت قلبی ما را به خانواده ایشان و دوستدارانش برسانید. ما به راستی یک اسطوره را در پارالمپیک از دست دادیم، او همیشه قهرمان و مرد شماره یک پاراوزنه برداری خواهد ماند. ما را در غم خود شریک بدانید. خدایش بیامرزاد.  


رییس کمیته ملی پارالمپیک ژاپن:
جناب آقای محمود خسروی وفا عزیز، اخبار فوت سیامند رحمان را از IPC شنیدم و به راستی متاثر شدم. او شخصیتی فوق العاده داشت و در جنبش پارالمپیک قطعا جای خالی او حس می شود. افرادی که افتخار همکاری نزدیک با او را داشته اند، مانند ما، فقدان او را از هم اکنون احساس می کنیم. در این برهه از زمان، ما را در غم خود شریک بدانید و تسلیت قلبی ما را به خانواده ایشان، دوستدارانش و همکاران برسانید.


رییس کمیته ملی پارالمپیک قرقیزستان:
اعضاء گرامی خانواده پارالمپیک، اینجانب از طرف خود، NPC قرقیزستان و ورزشکارانمان، فقدان سیامد رحمان را تسلیت عرض می کنم. ما را در غم خود شریک بدانید. برای خانواده و دوستانش صبر جمیل خواهانیم. سیامند رحمان ورزشکاری بزرگ در عصر ما بود، مردی با چهره بشاش، اراده ای قوی و قدرتی بی نظیر. او به راستی سطح عظمت جنبش پارالمپیک را جا به جا کرده و ارتقاء داده بود. ما را در غم خود شریک بدانید. 


تلویزیون NHK ژاپن:
دوستان عزیز، هم اکنون از طریق NHK خبر تاسف بار فوت سیامند رحمان را شنیدم. تسلیت قلبی ما را پذیرا باشید. تمام افرادی که تابستان گذشته در برنامه مستند سازی در استودیو NHK با او کار کرده بودند، از این خبر شوکه شده اند. ما همه فکر می کردیم او را دوباره در بازی های توکیو خواهیم دید. ما هرگز عملکرد قدرتمند او و چهره بشاش او را فراموش نخواهیم کرد. در این لحظات فقدان، همدردی ما را پذیرا باشید. با احترام


نماینده کمیته برگزاری بازی های توکیو ۲۰۲۰:
مریم عزیز و دیگر همکاران در NPC ایران، از طرف کمیته برگزاری تسلیت ما را در فقدان قهرمان، سیامند رحمان، پذیرا باشید. ما همگی از شنیدن خبر ناراحت کننده فوت او در اوایل صبح به راستی شوکه شدیم. او میراثی جاودانه برای جنبش پارالمپیک گذاشت و من امیدوارم بعد از این واقعه در ایران و جهان به آرامش برسیم. تاثرات قلبی ما را پذیرا باشید.

    
رییس و مسئول ارشد اجرایی NPC استرالیا:
جناب آقای خسروی وفا، از طرف تمامی افراد جنبش پارالمپیک استرالیا، تسلیت قلبی و عمیق ما را در خبر فقدان تاسف بار سیامند رحمان پذیرا باشید. او به حق سفیر جنبش پارالمپیک و نماینده ای درخشان از ملت ایران بود. جای خالی او تا سال ها احساس خواهد شد. تسلیت عمیق ما را به دوستانش، افراد نزدیک او، NPC ایران و کاروان توکیو در کشورتان برسانید. ما را در غم خود شریک بدانید. خدایش بیامرزاد.  


دکتر ایوچنی بوخاروف از کمیته بازی های پارالمپیک IPC:
دوستان عزیز من، بدینوسیله تاسف عمیق مرا در فقدان قوی ترین پارالمپین جهان، سیامند رحمان، پذیرا بوده و تسلیت مرا به خانواده و دوستانش برسانید. این به راستی خبری ناراحت کننده برای خانواده پارالمپیک بود که ورزشکاری با استعداد درخشان را در عنفوان جوانی از دست داد. 


جان آموس (رییس پیشین کمیته فنی پاراوزنه برداری IPC):
دوستان عزیز، تسلیت عمیق مرا در خبر فقدان تاسف بار سیامند رحمان پذیرا باشید. ان شاالله روحش قرین آرامش باشد. در این لحظات تاسف بار، مراتب تسلیت و همدردی مرا به خانواده اش برسانید. 


خانم ریتا ون دریل (عضو هیئت رییسه IPC و رییس کمیته اجرایی بنیاد آجیتوس):
دوستان عزیز در NPC ایران، به راستی شنیدن خبر فوت قهرمان پارالمپیک، سیامند رحمان، غم انگیز بود. امیدوارم در این فقدان بزرگ، شما و خانواده اش صبر جمیل داشته باشید. 
تعداد بازدید : ۱۴۱
کد خبر : ۳,۸۶۷