۹ مهر ۱۳۹۸

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان کمیته ملی پارالمپیک و دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران

انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-میان-کمیته-ملی-پارالمپیک-و-دانشکده-تربیت-بدنی-دانشگاه-تهران
کمیته ملی پارالمپیک و دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
کمیته ملی پارالمپیک و دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

عصر امروز دکتر رضا رجبی، رئیس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران با همراهی دکتر هومن مینونژاد، مدیرگروه آسیب شناسی و حرکات اصلاحی و دکتر محمد کریمی زاده، عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران، در نشستی مشترک با هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و دکتر محمدرضا محمودخانی، سرپرست آکادمی ملی پارالمپیک، حضور یافت.

در این نشست رضایی ضمن استقبال از انعقاد این تفاهم نامه، آمادگی کمیته ملی پارالمپیک را برای همکاری مشترک در زمینه های مختلف با دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران و نیز بهره مندی از ظرفیت های علمی آن اعلام کرد.

دکتر رجبی نیز آمادگی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران را برای در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی تحصیل کرده در این زمینه اعلام نمود و ابراز امیدواری کرد در راستای این تفاهم نامه تعاملات خوبی صورت پذیرد.

این تفاهم نامه به منظور همکاری، تامین و تبادل امکانات و ظرفیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اجرایی و مشاوره ای در زمینه های مرتبط با جنبش پارالمپیک و ورزش های پارالمپیکی و نیز بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیت های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه مادر در کشور، با هدف پیشبرد اهداف و برنامه های مرتبط با جنبش پارالمپیک و بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیت های علمی در ورزش های پارالمپیکی تنظیم شده است.
 
عکس: امیر سلطانی

تعداد بازدید : ۲۱۵
کد خبر : ۳,۷۸۱