۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان با ملی پوشان تیم پاراشنا دیدار کرد

سفیر-جمهوری-اسلامی-ایران-در-انگلستان-با-ملی-پوشان-تیم-پاراشنا-دیدار-کرد
اعضای تیم ملی پاراشنا کشورمان که برای مسابقات جهانی در لندن به سرمی برند، با حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان ملاقات کردند.
اعضای تیم ملی پاراشنا کشورمان که برای مسابقات جهانی در لندن به سرمی برند، با حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان ملاقات کردند.
این ملاقات صمیمانه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن انجام شد و در ابتدا سید مجتبی قاسمی، سرپرست تیم اعزامی کشورمان،گزارشی از روند پیشرفت ورزش پارالمپیک در ایران و همین طور وضعیت رشته شنا و افتخار آفرینی نمایندگانمان در بازی های پاراآسیایی جاکارتا و کسب شش مدال طلا توسط شاهین ایزدیار، نماینده پرافتخار ایران در این رقابت ها ، ارائه داد.در ادامه مهدی ضیایی، مربی تیم ملی در خصوص شرایط فنی رقابت های جهانی لندن و سطح بالای آن و نیز معرفی نمایندگان کشورمان در این مسابقات و شرایط آنها گزارشی به سفیر ارائه کرد و روند پیشرفت این رشته را روبه رشد دانست.
حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان نیز ضمن تقدیر از حضور ملی پوشان کشورمان در رقابت های جهانی لندن، فعالیت ملی پوشان پارالمپیک در عرصه های بین المللی را مثبت ارزیابی و خاطر نشان کرد که ورزش پارالمپیک ایران جایگاه خود را در آسیا و جهان پیدا کرده است.
وی همچنین ابراز امیدواری نمود که بستر مناسب رشد و توسعه روزافزون ورزش پارالمپیک در کشورمان فراهم آید و در این زمینه هر کمکی که در توان باشد انجام خواهد داد.
تعداد بازدید : ۱۱۲
کد خبر : ۳,۷۷۲