۲۱ شهریور ۱۳۹۸

هادی رضایی با اندرو پارسون ملاقات کرد/ دعوت کمیته ملی پارالمپیک از رئیس IPC برای سفر به ایران

هادی-رضایی-و--اندرو-پارسون-ملاقات-کردند-دعوت-کمیته-ملی-پارالمپیک-از-رئیس-ipc-برای-سفر-به-ایران
در حاشیه سمینار سرپرستان بازی های پارالمپیک توکیو ٢٠٢٠، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک کشورمان با رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک ملاقات کرد.
در حاشیه سمینار سرپرستان بازی های پارالمپیک توکیو ٢٠٢٠، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک کشورمان با رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک ملاقات کرد.
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در خصوص این دیدار اختصاصی گفت: با وجود فرصت کمی که بود اما نشست بسیار خوبی با اندرو پارسون، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار شد که دستاوردهای خوبی نیز داشت و امیدواریم بتوانیم در آینده با کمک IPC همکاری های گسترده ای با کشورهای دیگر داشته باشیم.
وی افزود: پارسون در این دیدار از ایران به عنوان کشوری که در زمینه ورزش پارالمپیک از کشورهای پیشرو است، یاد نمود و خاطر نشان کرد که این کشور می تواند در زمینه فنی و زیرساخت، به توسعه ورزش پارالمپیک در کشورهای دیگر کمک کند.رضایی تصریح کرد: در این دیدار صمیمانه از پارسون برای سفر به ایران به ویژه در زمان برگزاری جشن روز ملی پارالمپیک دعوت کردیم و وی ابراز امیدواری کرد که به زودی این فرصت دست دهد. همچنین پیشنهاد برگزاری جلسه هیات رئیسه IPC را به میزبانی کشورمان ارائه کردیم. دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: پارسون در این نشست در جریان شرایط رشته های مختلف پارالمپیکی در ایران قرار گرفت و از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان به خاطر تلاشهای صورت گرفته قدردانی نمود.

تعداد بازدید : ۸۶
کد خبر : ۳,۷۷۰