۱ اَمرداد ۱۳۹۸

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک اعلام کرد: ایران نامزد میزبانی مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا در سال ۲۰۲۱ شد

دبیر-اجرایی-کمیته-ملی-پارالمپیک-اعلام-کرد-ایران-نامزد-میزبانی-مجمع-عمومی-کمیته-پارالمپیک-آسیا-در-سال-۲۰۲۱-شد
هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از اعلام آمادگی ایران برای میزبانی مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا (APC) در سال ۲۰۲۱ خبر دارد.
هادی رضایی، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از اعلام آمادگی ایران برای میزبانی مجمع عمومی کمیته پارالمپیک آسیا (APC) در سال ۲۰۲۱ خبر دارد.

وی گفت: طی فراخوان ارسال شده به کشورهای عضو کمیته پارالمپیک آسیا، از کشورهای داوطلب برای میزبانی مجمع عمومی این کمیته  در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۳ دعوت شده تا ضمن آگاهی از شرایط میزبانی، آمادگی خود را برای برگزاری این نشست مهم اعلام نمایند.

رضایی خاطر نشان کرد: پس از مطالعه فراخوان و شرایط اعلام شده، کمیته ملی پارالمپیک ایران آمادگی خود را برای میزبانی مجمع عمومی APC در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد و امیدواریم مورد قبول واقع شود.
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک افزود: در مجمع عمومی APC اعضا هیات رئیسه، پرسنل APC، روسای کمیته‌های ملی پارالمپیک از کشورهای عضو، روسای فدراسیون‌های جهانی و منطقه‌ای و مهمانان ناظر حضور دارند و برگزاری این مجمع فرصت بسیار مناسبی برای برقراری تعاملات با اعضای APC و کشورهای عضو آن است و در مجموع ۱۵۰ نفر از مسئولین ورزش افراد دارای معلولیت از سراسر جهان در این رویداد مهم حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: علاوه بر برگزاری مجمع عمومی، کنفرانس APC، نشست های مربوط به کمیته‌های دائمی اعم از ورزشکاران، ورزش زنان، اخلاق و حقوق، علوم ورزشی و پزشکی، بازی‌های و توسعه ورزشی و نیز مراسم اهدای جوایز APC طی هشت روز اقامت مهمانان برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید : ۲۰۹
کد خبر : ۳,۷۳۶