۱۰ بهمن ۱۳۹۷

دبیر کل IWBF: ایران در بسکتبال با ویلچر پیشرفت خوبی داشته است/ برگزاری کارگاه داوری بسیار مفید بود

دبیر-کل-IWBF--ایران-در-بسکتبال-با-ویلچر-پیشرفت-خوبی-داشته-است--برگزاری-کارگاه-داوری-بسیار-مفید-بود
نوربرت کوچرا، دبیر کل فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر و مدرس کارگاه پیشرفته داوری، عصر امروز از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان بازدید کرد.
نوربرت کوچرا، دبیر کل فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر و مدرس کارگاه پیشرفته داوری، عصر امروز از کمیته ملی پارالمپیک کشورمان بازدید کرد.
وی همچنین در نشستی مشترک با مسعود اشرفی، سرپرست دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک، آگین، رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر و جمعی از خانواده بسکتبال با ویلچر، شرکت کرد و در این نشست، پیرامون شرایط کنونی این رشته در ایران و منطقه، مشکلات و موانع و سایر مباحث، تبادل نظر شد.
کوچرا ضمن قدردانی از میزبانی ایران برای برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: بسیار خوشحال هستم که دعوت ایران را قبول کردم و توانستم این دوره را برگزار کنم و از مهمان نوازی کمیته ملی پارالمپیک ایران سپاسگزارم.وی افزود: این کارگاه برای ۲۶ نفر از بهترین داوران ملی ایران برگزار شد و تلاش کردم تا سطح داوری آنها را ارتقا دهم و بنابراین می بایست محتوایی فشرده را و نیز نکات مهمی که ممکن بود در حین مسابقات پیش آید را برای آنها تشریح کنم.
دبیر کل IWBF تصریح کرد: مطمئنا شرکت کنندگان با آموزش هایی که دریافت کردند می توانند در مسابقات داخلی بسیارمفید باشند و سطح داوری آنها به نسبت گذشته تغییر خواهد کرد.

تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۳,۶۵۶