۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

هادی رضایی: سازمان جهانی باید به والیبال نشسته ایران افتخار کند

هادی-رضایی-سازمان-جهانی-باید-به-والیبال-نشسته-ایران-افتخار-کند
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته پس از کسب عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت های لیگ والیبال نشسته گفت سازمان جهانی والیبال نشسته باید به تیم ملی ایران افتخار کند.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته پس از کسب عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت های لیگ والیبال نشسته گفت سازمان جهانی والیبال نشسته باید به تیم ملی ایران افتخار کند.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، تیم ملی ایران امروز سه شنبه موفق شد با نتیجه سه بر صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۸ بر ۲۶) در سالن صدرای تبریز از سد روسیه بگذرد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

هادی رضایی در پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که موفق شدیم در این دیدار به پیروزی برسیم و بازیکنان و کادر فنی مزد زحمات خود را گرفتند.

وی در واکنش به اظهارات «گوردون نیلی»، نماینده فنی سازمان بین المللی پارا والیبال، که گفته بود تبریز باید افتخار کند چنین رویدادی را در این سطح میزبانی می کند، گفت: به نظر من سازمان جهانی والیبال نشسته باید به تیم ملی والیبال نشسته ایران افتخار کند.

رضایی با اشاره به دیدار مقابل روسیه ادامه داد: ما در این دیدار شیوه بازی خود را تغییر دادیم و به بازی سرعت دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پاسخ به این سوال که آیا روسیه حریفی جدی برای آینده والیبال نشسته ایران محسوب می شود، گفت: اگر روسیه حریفی جدی نبود اصلا در این رقابت ها حضور پیدا نمی کرد.

وی همچنین گفت : ما برای رقابت های جهانی هلند ۱۸ بازیکن را به اردو دعوت می کنیم و در نهایت ۱۲ نفر را به این رقابت ها می بریم.

هادی رضایی در پایان گفت ترکیب تیم برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا مشخص نیست.

تعداد بازدید : ۲۳۴
کد خبر : ۳,۵۶۶