۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

پیش بینی پنج مدال طلا برای پارا وزنه برداری در بازی های پارا آسیایی

پیش-بینی-پنج-مدال-طلا-برای-پارا-وزنه-برداری-در-بازی-های-پارا-آسیایی
سرپرست انجمن پارا وزنه برداری پیش بینی کرد نمایندگان ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا موفق به کسب پنج مدال طلا شوند.
سرپرست انجمن پارا وزنه برداری پیش بینی کرد نمایندگان ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا موفق به کسب پنج مدال طلا شوند.

محمدرضا میرشفیعی با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: برای تیم ملی پارا وزنه برداری در بازی های پارا آسیایی جاکارتا پنج مدال طلا پیش بینی شده است که امیدواریم تحقق پیدا کند.

وی افزود: پنجمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تحت نظر کمیته بین المللی پارالمپیک از اول تا پنجم تیرماه در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می شود که روز اول به ورود تیم ها اختصاص دارد، روز دوم کلاسبندی صورت می گیرد و روزهای سوم و چهارم نیز رقابت ها انجام می شود.

سرپرست انجمن پارا وزنه برداری اظهار داشت: برای هر وزن رکوردی را در نظر گرفته ایم و هر ورزشکاری که بتواند حد نصاب های مورد نظر را کسب کند می تواند وارد اردو شود.

وی با اشاره به پایان اردو در روز دوشنبه، گفت: اردوی بعدی تیم ملی از ۲۱ اردیبهشت ماه تا دهم خردادماه برگزار می شود. خوشبختانه ملی پوشان شرایط خوبی دارند و در ۱۰ وزن به بازی های پارا آسیایی جاکارتا اعزام می شوند.

تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۳,۵۵۲