۱۹ فروردین ۱۳۹۷

بهروزی راد: امیدوارم اتفاقات رقابت های قهرمانی آسیا سال گذشته تکرار شود

بهروزی-راد-امیدوارم-اتفاقات-رقابت-های-قهرمانی-آسیا-سال-گذشته-تکرار-شود
ملی پوش پارا کانوی ایران گفت: در رقابت های قهرمانی آسیای دوره قبل دو مدال طلا و نقره کسب کردم و امیدوارم در رقابت های این دوره نیز آن اتفاقات تکرار شود.
ملی پوش پارا کانوی ایران گفت: در رقابت های قهرمانی آسیای دوره قبل دو مدال طلا و نقره کسب کردم و امیدوارم در رقابت های این دوره نیز آن اتفاقات تکرار شود.

شهلا بهروزی راد با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: بعد از رقابت های قهرمانی آسیا به دلیل مصدومیت و نداشتن پیست مناسب، فقط تمرینات بدنسازی داشتم و روز گذشته نخستین تمرین تیم ملی خود را انجام دادم.

وی افزود: در این اردو برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان آماده می شویم که اواخر مردادماه در پرتغال برگزار می شود و بعد از آن نیز مهرماه در مسابقات قهرمانی آسیا که در ازبکستان برگزار می شود، پارو می زنیم.

نخستین نماینده رشته پارا کانو از ایران که در بازی های پارالمپیک ریو حضور داشت، در خصوص هدفش در رقابت های قهرمانی جهان و آسیا گفت: در شرایط کنونی هدفم این است در رقابت های قهرمانی جهان به فینال A و ۹ نفر برتر جهان راه یابم و در رقابت های قهرمانی آسیا نیز امیدوارم اتفاقات سال گذشته تکرار شود.

بهروزی راد در پایان گفت: در رقابت های قهرمانی آسیای دوره گذشته دو مدال طلا و نقره در رشته های پارا کانو و پارا کایاک به دست آوردم و امیدوارم این اتفاقات در رقابت های این دوره نیز تکرار شود. درباره شرایط آمادگی نیز مربی تیم معتقد است علیرغم نداشتن تمرین می توانم در زمان کوتاهی به شرایط مطلوب برسم.

تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۳,۵۰۵

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.