۱۴ فروردین ۱۳۹۷

اردوی تیم ملی گلبال از فردا آغاز می شود

اردوی-تیم-ملی-گلبال-از-فردا-آغاز-می-شود
اردوی آمادگی تیم ملی گلبال برای حضور در تورنمنت بین المللی چین از فردا چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران آغاز می شود.
اردوی آمادگی تیم ملی گلبال برای حضور در تورنمنت بین المللی چین از فردا چهارشنبه در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران آغاز می شود.

سرمربی تیم ملی گلبال با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: این اردو با حضور محمد منصوری، مصطفی شهبازی، مصطفی نصیری، محمد سرنجی، میلاد سرنجی، میلاد سوری، محسن جلیلوند و جواد شیردل آغاز می شود و ملی پوشان از عصر فردا وارد اردو می شوند.

مهدی نباتی افزود: این اردو تا ۲۴ فروردین ماه یعنی اعزام به تورنمنت بین المللی چین ادامه دارد و در پایان این اردو دو نفر از ترکیب تیم حذف می شوند.

وی با اعلام این مطلب که هنوز تیم های شرکت کننده در تورنمنت بین المللی چین مشخص نشده است، اظهار داشت: این تورنمنت بین المللی از ۲۵ تا ۳۰ فروردین ماه در کشور چین برگزار می شود، اما هنوز تیم های شرکت کننده مشخص نیستند. هدف ما از حضور در این رقابت ها آمادگی جهت حضور پر قدرت در مسابقات جهانی سوئد است.

سرمربی تیم ملی گلبال ادامه داد: هدف ما در اردوی پایانی تیم ملی این است که ملی پوشان تمرینات خوبی داشته باشند تا در تورنمنت بین المللی چین به نقاط قوت و ضعف تیم پی برده و برای شرکت در رقابت های جهانی به اوج آمادگی برسند.
تعداد بازدید : ۵۶
کد خبر : ۳,۴۹۵